pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Katerini

Bilety Autokarowe z Polski do Katerini Grecja

Kup Bilet Autokarowy On-Line Polska - Katerini lub Katerini - Polska. Autobusy do Grecji.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Katerini: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Katerini (gr. Κατερίνη) jest miastem greckim, położonym w regionie Macedonia Środkowa, ok. 70 km od Salonik. Ze względu na usytuowanie niespełna 6 km od morskiego wybrzeża, miasto to wybierane jest przez turystów pragnących odpocząć na piaszczystej plaży z widokiem na góry. Podobnie jak międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Grecji, tak i autobusy do Katerini są bardzo popularne i chętnie wybierane, zwłaszcza w sezonie letnim.

Kup: Bilety Autokarowe do Grecji

Wśród przewoźników posiadających w swojej ofercie autobusy do Katerini znajdują się tanie linie autokarowe Sindbad. Ich ofertę można znaleźć w zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarce Voyager, która umożliwia także sprawdzenie aktualnego rozkładu jazdy oraz terminów wyjazdu. Bilety autokarowe do Katerini można kupić także za pośrednictwem konkurencyjnej wyszukiwarki Euroticket, również znajdującej się na naszej stronie. Autobusy do Katerini w systemie Euroticket sprzedają przewoźnicy: Agat, Autokar Polska oraz Adamis Tours.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Katerini sprawdzały także bilety autokarowe do Aten oraz autobusy do Thessaloniki

To, którą z firm przewozowych wybierzemy zależy tylko od nas, liczby dostępnych miejsc w danym terminie oraz oczywiście ceny biletów. 
Oprócz pięknych złocistych plaż i wspaniałych widoków w pobliżu Katerini można zobaczyć także poweneckie twierdze Platamonas oraz stanowisko archeologiczne Dion.

Przewozy Katerini Polska Grecja