pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Nowy Sad

Bilety Autokarowe z Polski do Nowego Sadu Serbia

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Nowy Sad lub Nowy Sad - Polska. Autobusy do Serbii.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Nowego Sadu: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Nowy Sad (Novi Sad) to miasto położone w północnej części Serbii, nad Dunajem u jego wylotu do kanału DTD. Jeszcze do niedawna nie było ono popularne wśród turystów, ale w ostatnich latach zarówno międzynarodowe przewozy autokarowe do Serbii jak i autobusy do Nowego Sadu są coraz chętniej wybierane przez turystów.

Kup: Bilety Autokarowe do Serbii

Przewoźnikiem posiadającym w swoim rozkładzie jazdy autobusy do Nowego Sadu jest Adamis Tours, specjalizujący się m.in. w trasie Polska – Serbia – Polska. Dzięki zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarce Euroticket, bilety autokarowe do Nowego Sadu można zarezerwować bez wychodzenia z domu. Wystarczy wybrać odpowiednie państwa, a następnie miasta i prawidłowo uzupełnić dane osobowe. Po przelaniu pieniędzy otrzymamy bilety autokarowe do Nowego Sadu w wiadomości elektronicznej, które należy wydrukować a następnie okazać pilotowi bądź kierowcy prze rozpoczęciem podróży.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Nowego Sadu sprawdzały także bilety autokarowe do Belgradu oraz autobusy do Niszu

Kiedy już zdecydujemy się na autobusy do Nowego Sadu i zarezerwujemy termin podróży, warto zapoznać się tamtejszymi atrakcjami turystycznymi. No najpopularniejszych należy niewątpliwie twierdza Petrovaradin, Park Narodowy  Fruška Gora oraz dzielnica miasta Stari Grad.

Przewozy Nowy Sad Polska Serbia

Za bilety autokarowe do Włoch jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.