Autokary Serbia

Bilety Autokarowe z Polski do Serbii

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska Serbia


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Serbii: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Międzynarodowe przewozy autokarowe do Serbii i bilet autokarowy na Twoją kieszeń

Warszawiacy wybierając się z Polski do Serbii wykorzystując przewozy autokarowe powinni zerknąć na ofertę firmy przewozowej Adamis Tour. Przedstawia ona linię na trasie Polska-Serbia-Grecja. Busy do Serbii ze stolicy naszego kraju, a raczej przejazdy nimi, nie są drogie, bo osiągają nieco powyżej 300 złotych.

Tanie Bilety Autokarowe do Balgradu

Bilety autokarowe do Belgradu, Nis lub autokary do Novego Sadu w Serbii można uzyskać również w innych miastach na terenie Polski. Oprócz Warszawy są to Radom, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Nisko czy Rzeszów. Opcją dla osób z innych regionów kraju jest wejście w autokar do Serbii, który wyrusza z Katowic, a po drodze mija też Katowice, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Jasło i Krosno.

Połączenia autokarowe międzynarodowe do stolicy Serbii

Belgrad leży na północy kraju, a autobusem do centrum tego miasta dostać się możemy w szybkim tempie. Należy on do najstarszych miast w całej Europie. Tanie bilety autokarowe pozwalają nacieszyć się jego widokiem. Malownicze ujście Sawy i Dunaju, w okolicach którego leży sprawi, że podróż stanie się niezapomnianym przeżyciem. Nad tymi dwiema rzekami umiejscowiona jest również pochodząca z czasów osmańskich kamienna forteca.

Bilety autokarowe do Belgradu pozwolą nam odkryć tajemnice połączenia dwóch typów klimatycznych, dzięki którym w mieście występują znaczne różnice temperatur pomiędzy czterema porami roku. Bardzo znanym zjawiskiem jest specyficzny wiatr o przydomku koszawa. Nie posmakujemy tego afrykańskiego powiewu, jeśli nie wsiądziemy w autobus do serbskiej stolicy.

Busy do Belgradu pozwalają na poznanie słynnego szlaku turystycznego wiodącego przez starą i malowniczą ulicę, Skadarliję. To właśnie tu przesiaduje co wieczór stołeczna bohema, do niej przylega Teatr Narodowy i Muzeum Narodowe.  Niedaleko również znajduje się parlament z pobliskim Placem Nikoli Pasića.

Wsiadajcie w autobusy do Nisz i Novego Sadu!

Nis (pol. Nisz) jest trzecim w kolejności największym miastem serbskim. Autokary do Niszu do tej położonej nad Niszawką miejscowości pozwolą nam poznać miejsca, w których cesarz Klaudiusz II zwyciężał nad Ostrogotami. Tutaj też urodzili się cesarze Justyn I oraz Konstantyn I Wielki. Novy Sad z kolei nie bez kozery nazywany jest przez tubylców Serbskimi Atenami. To wielokulturowe miasto, czego wyznacznikiem jest wielojęzyczne radio. Nie brak tu również malowniczych terenów – niedaleko rozciąga się pasmo górskie, Fruska gora. Podmiejskie autobusy dowożą turystów do tamtejszego parku narodowego, gdzie co roku odbywa się górski maraton. Statki wycieczkowe z całej Europy przypływają do portu Varadin, skąd można swobodnie rozpocząć zwiedzanie.