pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe do Sankt Petersburga

Bilety Autokarowe z Polski do Sankt Petersburga w Rosji

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - St. Petersburg lub St. Petersburg- Polska. Autobusy do Rosji.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Sankt Petersburga: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Sankt Petersburg to miasto rosyjskie, położone nad Zatoką Fińską w delcie Newy. Ze względu na dużą liczbę kanałów i mostów bywa nazywany Wenecją Północy. Piękne klasycystyczne zabytki nadają miastu niesamowity klimat i sprawiają, że turyści chętnie wybierający międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Rosji decydują się właśnie na autobusy do Sankt Petersburga.
Tanie bilety autokarowe do Sankt Petersburga można znaleźć za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket. Z jej pomocą można zarezerwować nie tylko autokary z Polski do Sankt Petersburga, ale i innych miast europejskich.
Wśród przewoźników, którzy w swojej ofercie mają autokary do St. Petersburga znajdują się linie autokarowe Ecolines, specjalizujące się w transporcie osób na wschód Europy i do krajów bałtyckich. Przykładowe miasta przez jakie wiedzie trasa Polska – Rosja – Polska to: Wrocław, Warszawa, Ostrów Mazowiecka, Białystok, Augustów, Suwałki, Marijampol, Kowno, Poniewież, Ryga, Wilno, Zarasai, Dźwińsk, Kłajpeda, Palanga, Liepaja, Parnu, Tallin, Valmiera, Walga, Tartu, Psków, Luga, Sankt Petersburg.

Kup: Bilety Autokarowe do Rosji

Wśród ciekawych zabytków, które warto zobaczyć po przyjeździe St. Petersburga znajdują się: Ermitaż z 1754 r., sobór Kazański, sobór św. Izaaka oraz Twierdza Petropawłowska i Pałac Zimowy, budowany ponad 50 lat. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji jakie czekają na turystów odwiedzających to miasto, dlatego najlepiej wybrać autobusy do Sankt Petersburga i na własne oczy przekonać się o jego zaletach.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Sankt Petersburga sprawdzały także bilety autokarowe do Moskwy oraz autobusy do Pskowa

 Przewozy Sankt Petersburg Polska Rosja

 

Za bilety autokarowe do Rosji jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.