Autobusy Bolzano

Bilety Autokarowe do Bolzano. Busy Polska Włochy

Kup Bilet Autokarowy do i z Bolzano OnLine - 0% prowizji

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Międzynarodowe przejazdy autokarowe są bardzo popularną formą transportu, najczęściej podejmowaną do realizacji podróży zagranicznych przez polskich pasażerów. Obok podróży turystycznych, coraz częściej podejmowane są również przejazdy służbowe, a także zarobkowe. W odróżnieniu do innych form transportu, autokary zapewniają bezpieczną i wygodną podróż, nawet na bardzo długich trasach, przy stosunkowo niskiej cenie biletów, a także są dostępne dla pasażerów zamieszkujących wszystkie regiony Polski i dowożą ich do wielu różnych zakątków w całej Europie.

Tanie bilety autokarowe do Włoch

Jednym z państw europejskich, do których dojechać można autokarem bezpośrednio z Polski są Włochy, a w jego granicach m.in. niewielkie miasteczko - Bolzano położone w północnej części państwa. Podróż drogowa do Włoch realizowana być może z wykorzystaniem dróg poprowadzonych przez różne państwa pośrednie. Z reguły przystanki pośrednie nie są rozlokowane w tych państwach, przez które autokary przejeżdżają wyłącznie tranzytem. Firmy oferujące powyższe przejazdy to: Rudnik Tumay, Agat oraz BTZ-PTTK Katowice.

Bilety autokarowe Rimini Bilety autokarowe Neapol Bilety autokarowe Mediolan
Bilety autokarowe Rzym Bilety autokarowe Florencja Bilety autokarowe Ancona

Firm oferujących przejazdy do Bolzano nie jest wiele, nie jest to bowiem duże miasto i nie zgłaszane jest zbyt duże zapotrzebowanie na transport właśnie w tym kierunku, a poza tym, firmy wykorzystują z reguły połączenia antenowe, dowożąc uprzednio pasażerów ze wszystkich regionów Polski w jedno miejsce, gdzie następuje przesiadka i autokary kontynuują dalej trasy w indywidualnych kierunkach docelowych. Jedna z przykładowych tras rozpoczyna się w Białej Podlaskiej, Biłgoraju, Hrubieszowie, Szczebrzeszynie, Ustrzykach Dolnych, Gdyni, bądź w Zielonej Górze, następnie poprowadzona jest m.in. przez następujące miejscowości pośrednie: Warszawę, Radom, Szczekociny, Janów Lubelski, Staszów, Olkusz, Kraśnik, Kielce, Kraków, Tczew, Malbork, Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Rzeszów, Tarnów, Katowice, Gorlice, Nowy Sącz, Opole, a także Wrocław. Następnie zaś, po tranzycie przez państwa pośrednie, pierwszą miejscowością włoską, w której znajduje się przystanek jest właśnie Bolzano, a trasa zmierza docelowo do Marsylii.