Olivia

Przewozy Autokarowe Liniami Olivia

Kup Bilet Autokarowy OnLine

Olivia to nazwa firmy – biura turystycznego, działającego w formie spółki jawnej z siedzibą w Gdańsku. Zajmuje się ona głównie organizacją międzynarodowych przewozów autokarowych, a także organizacją turystyki zarówno krajowej, jak i zagranicznej. W ramach usług transportowych, firma oferuje przejazdy na dwóch trasach z Polski do Niemiec. W zakresie zaś organizacji turystyki wypoczynkowej, firma oferuje głównie tanie wycieczki do znanych i popularnych miejsc w Europie i na świecie, a także organizuje zakwaterowanie na Pomorzu.

Tanie Bilety autokarowe do Niemiec

Dodatkowymi usługami w ofercie firmy są: wynajem autokarów, sprzedaż ubezpieczeń, sprzedaż biletów lotniczych i biletów na promy, a także załatwianiem formalności przy wizach do Rosji. W zakresie działalności transportowej, firma Olivia dba, aby stan techniczny pojazdów i obsługa autokaru poprowadziła przejazd w sposób bezpieczny i komfortowy. Jedynym dokumentem uprawniającym do przejazdu jest bilet. Każdy nabyty bądź drogą internetową, bądź u agentów, bilet ważny jest przez okres 6 miesięcy od momentu rozpoczęcia podróży. Dotyczy to biletów dwustronnych typu OPEN.

Ponadto nabyć można także bilety dwustronne, ale z konkretną datą powrotu, bądź bilety w jednym kierunku. Bilety te można nabyć na jedną z dwóch proponowanych tras. Są to połączenia antenowe, czyli trasa w Polsce realizowana jest jednym autokarem i prowadzi z Gdyni m.in. przez: Gdańsk, Elbląg, Tczew, Starogard Gdański, Czersk, Słupsk, Sławno, Koszalin, Wałcz, Kołobrzeg, Goleniów i Szczecin, gdzie rozjeżdża się do Stuttgartu przez Gottingen, Kassel, Giessen, Frankfurt i Karlsruhe oraz do miejscowości Trier przez: Hannover, Bielefeld, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonię i Bonn. Obydwa połączenia realizowane są w środy i soboty, a dodatkowo trasa do Stuttgartu obsługiwana jest także w poniedziałki i piątki.