Autokary do Słowacji

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Słowacja lub Słowacja - Polska. Busy na Słowację.

Poniżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych na Słowację.

 

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Busy do Słowacji z pewnością Cię zainteresują

Połączenia autokarowe międzynarodowe oferują nam podróże autobusem do dwóch największych miast położonych u naszych południowych sąsiadów, Słowaków. Są nimi Bratysława i Koszyce. Możemy się do nich dostać z bardzo wielu miast rozłożonych po całej Polsce. Ponadto bilety autokarowe możemy swobodnie kupić również do Bańskiej Bystrzycy, położonej w środkowej części kraju.

Kup Tanie Bilety Autokarowe Do Bratysławy

Kup Tanie Bilety Autokarowe do Koszyc

By mieszkaniec stolicy mógł dostać się z Polski do Bańskiej Bystrzycy, może skorzystać z oferty proponowanej przez międzynarodowe przewozy autokarowe Sindbad lub Interbus Sindbad. Wystarczy, że zjawi się na Zachodnim Dworcu PKS i zakupi bilet autokarowy relacji Warszawa-Sofia. Po drodze kolejno będzie mijał Łódź, Częstochowę, Katowice i Kraków, by w końcu wysiąść na Bus Station w miejscu docelowym.

Tanie bilety autokarowe w walce o klienta

Powyższa trasa nie będzie zanadto obciążała sakiewki naszego podróżnego, zapłaci nieco ponad 200 złotych i będzie usatysfakcjonowany. Podobnie będzie w sytuacji, gdy mieszkaniec podkarpackiego Jasła zdecyduje się na wizytę w stolicy Słowacji.

Międzynarodowe przewozy autokarowe marki Eurobus-Eurolines Poska, obsługiwane przez firmę Jordan, pozwolą mu dostać do Bratysławy się autobusem wyjeżdżającym z Krosna. Za drobną dopłatą z pewnością będzie mógł skorzystać z kolejnego przystanku na drodze, jakim jest Wiedeń. Podróż zaczynająca się na stacji Bliskiej przy ul. 3 Maja w Jaśle, a kończąca się na dworcu autobusowym Mlynskie Nivy będzie kosztowała trochę ponad 100 złotych bądź niecałe 200.

Przewozy autokarowe z innych części Polski

Bilety autokarowe, które trzeba kupić, by dostać się z Radomia do Koszyc są niewiele droższe od wyżej omawianych – ich koszt nie przekracza 200 złotych. Tym razem jednak, wypada nam wejść w autokar do Słowacji pod opieką innego przewoźnika, jakim jest Adamis Tour. Busy do Koszyc tej firmy startują z Warszawy, przejeżdżają przez poszczególne miejscowości w Polsce (Kielce, Tarnobrzeg, Rzeszów, Katowic, Kraków…) i docierają do naszego punktu docelowego, jakim są słowackie Koszyce. Jest to jednak kurs relacji  Polska-Serbia-Grecja, więc jego finiszem będą Ateny.

Autobusy do miast, których jeszcze nie znacie

Z pewnością zainteresują Cię bilety autokarowe do Bańskiej Bystrzycy, jeśli choć trochę lubisz militaria i gdy już dowiesz się o eksponowanej pod gołym niebem kolekcji broni należącej do muzeum Słowackiego  Powstania Narodowego. Bilety autokarowe do Koszyc oraz autobus do centrum miasta z kolei zainteresują Cię, gdy usłyszysz o jego możliwościach lokacyjnych – stąd masz tylko po kilkadziesiąt kilometrów zarówno do Polski, jak i na Ukrainę i Węgry – tylko zwiedzać.