Autobusy do Ancony

Bilety Autokarowe do Ancony. Busy Polska Włochy

Kup Bilet Autokarowy do i z Ancony OnLine - 0% prowizji


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Podróże zagraniczne Polaków odbywają się obecnie znacznie częściej, aniżeli przed kilkoma latami. Wynika to przede wszystkim z faktu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, co skutkowało znacznym zwiększeniem ilości podejmowanych przez Polaków podróży służbowych oraz zarobkowych. Do realizowania tychże przejazdów, podróżni na naszym rynku transportowym najczęściej wybierają międzynarodowe przejazdy autokarowe.

Tanie bilety autokarowe do Włoch

Charakteryzują się one bowiem, w przeciwieństwie do innych oferowanych środków transportu, stosunkowo niskimi cenami biletów, gwarancją bezpiecznej i wygodnej podróży w komfortowych warunkach z różnorakimi dodatkami zapewniającymi rozrywkę, a także ogólną dostępnością przystanków autokarowych zlokalizowanych na terenie całej Polski, a także na terenie wielu krajów europejskich.

Bilety autokarowe Rimini Bilety autokarowe Neapol Bilety autokarowe Mediolan
Bilety autokarowe Rzym Bilety autokarowe Florencja Bilety autokarowe Bolzano

To jest bardzo przekonujące dla pasażerów, którzy nie muszą korzystać z żadnych dodatkowych przesiadek, które znacznie wydłużają i koszty i czas przejazdu. Jednym z miast, do których właśnie bezpośrednio z Polski można dojechać z wykorzystaniem autokaru polskich linii jest Ancona położona w środkowej części Włoch. Dojazd do tego miasta zapewniają następujący przewoźnicy autokarowi: Rudnik Tumay, Eurores, Miś, Agat oraz BTZ-PTTK Katowice. Jedno z proponowanych połączeń realizowane jest na trasie Węgorzewo, Przemyśl, Hrubieszów, Ustrzyki Dolne, Kolbuszowa, Ostrołęka, Włodawa, Rzeszów – Potenza, z przystankami pośrednimi m.in. w: Kętrzynie, Białymstoku, Terespolu, Nisku, Krośnie, Nowym Sączu, Warszawie, Łodzi, Radomiu, Częstochowie, Tarnowie, Krakowie, Katowicach, Cieszynie, Tarviusio, Udine, Latisana, Portoguaro, Wenecji, Pesaro, Fano oraz Anonie. Przejazd w jedną stronę na tych trasach kosztuje od 300 do 400 zł.