Ubezpieczenia

Kup Ubezpieczenie Turystyczne On Line

Sprzedaż Ubezpieczeń Turystycznych

Polisy Turystyczne

Bezpieczne podróże są często synonimem ubezpieczenia turystycznego, z prostej przyczyny ponieważ zapewniają nam spokój i komfort podczas wakacji. Spokój i komfort zapewniają ponieważ mamy świadomość, że w razie choroby czy kontuzji zostaną nam zwrócone koszty leczenia, które zazwyczaj są bardzo wysokie, ponadto zapewniają nam także transport do kraju.

Innym aspektem owego spokoju jest także fakt, że w razie kradzieży naszego sprzętu czy bagażu ubezpieczyciel pokryje koszty kupna nowych sprzętów. Podstawowymi elementami ubezpieczenia turystycznego jest jego terminowość, bo jest zawierany na określony czas podróży liczony od dnia wyjazdu do dnia powrotu oraz jego nie obowiązkowość, ponieważ osoba opuszczająca ojczyznę nie ma nakazu wykupienia sobie takiego ubezpieczenia.

Poza tym ubezpieczenie turystyczne można wykupić w opcji Inclusive oznaczającą dodatkowe ubezpieczenie (od sportów ekstremalnych, konkursów sportowych czy rezygnacji z wakacji). Ważne jest także to,  w razie złapania na wakacjach przewlekłej choroby ubezpieczyciel pokryje koszty jej leczenia, nawet jeżeli już będziemy w kraju. Więc ubezpieczenie turystyczne jest wyrazem naszej rozumności i przewidywalności.