Autobus Braunschweig

Bilety Autokarowe do Braunschweig. Busy Polska Niemcy.

Kup Bilet Autokarowy do i z Braunschweig OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Polacy od kilku lat podejmują znacznie więcej podróży międzynarodowych, aniżeli przed tym okresem. Wynika to z faktu, iż znacznie wzrosła ilość podróży służbowych oraz zarobkowych z chwilą wstąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej. W związku z tym niektóre państwa europejskie cieszą się większą popularnością, aniżeli inne i do tych właśnie krajów realizowanych jest najwięcej połączeń kierowanych do wielu większych i mniejszych miejscowości. Najczęściej podejmowanym środkiem transportu przez polskich podróżujących są międzynarodowe przewozy autokarowe, które są tańsze od innych, ogólno dostępne dla różnych regionów Polski i Europy, a także zapewniają bezpieczną i wygodną podróż w towarzystwie miłej i profesjonalnej obsługi.

Pomimo tych stosunkowo niskich cen biletów, przewoźnicy często oferują dodatkowe obniżki i rabaty stałe, dla określonych grup, bądź okresowe dla wszystkich. Bilety te dostępne są dla zainteresowanych w wielu punktach sprzedaży na terenie krajów, przez które poprowadzone są dane połączenia autokarowe. Jednym z kierunków podróży obsługiwanej przez autokar polskich linii są Niemcy i miasto Braunschweig. Usytuowanie tego miasta w środkowej części sprawia, iż wiele połączeń kierowanych w różnych kierunkach poprowadzona jest akurat przez to miejsce.

Do miasta więc tego bezpośrednio z Polski można dojechać jedną z następujących linii autokarowych: Eurolines Polska, Zawadzkie, Polonia Transport, Ecolines, PKS Warmia, Gairing, Olivia, a także Touring/Gromada. Cena biletu przykładowo z Gdańska do Braunschweig wynosi od 180, aż do 300 zł, a czas podróży wynosi od 11 do 14 godzin. Najkrótsza trasa prowadzi z Elbląga przez: Gdańsk, Gdynię, Wejherowo, Lębork, Koszalin, Płoty, Szczecin, Kołbaskowo do Braunschweig, a docelowo do Aachen. Z Kolei najdłuższa rozpoczyna się w Elblągu i poprowadzona jest przez Gdańsk, Tczew, Malbork, Grudziądz, Świecie, Gniezno, Konin, Poznań, Świebodzin i Braunschweig, a kończy się docelowo w Aachen.