pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Split

Bilety Autokarowe z Polski do Split w Chorwacji

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Split lub Split - Polska. Autobusy do Chorwacji.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Split: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Split to chorwackie miasto i port, położony nam Morzem Adriatyckim, pełniący rolę stolicy Dalmacji. Ze względu na swoją nadmorską lokalizację, osoby decydujące się na podróż z Polski do Chorwacji wybierają autobusy do Splitu i właśnie tutaj decydują się wypocząć.
Tanie bilety autokarowe do Splitu można kupić za pomocą znajdującej się na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket lub konkurencyjnego systemu Voyager. Znajdziemy tam wszystkich przewoźników kursujących na trasie Polska – Chorwacja – Polska, do których należą Retman, GlobTourist i Elabus oraz porównamy ceny za bilety autokarowe, sprawdzimy terminy wyjazdu, jak również poszczególne przystanki. Tak duża ilość przewoźników sprawia, że można znaleźć naprawdę atrakcyjne oferty i bilety autokarowe do Splitu kupimy w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Kup: Bilety Autokarowe do Chorwacji

Do ciekawych zabytków znajdujących się w tym chorwackim kurorcie należy przede wszystkim Pałac Dioklecjana, katedra św. Dujama, trzy miejskie bramy – Złota, Srebrna i Żelazna oraz Świątynia Jowisza. Jednym z bardziej charakterystycznych zabytków Splitu są tamtejsze mury obronne, zaadaptowane na cele mieszkalne.
Oczywiście jeśli nie lubimy zwiedzać, możemy zarezerwować autokary do Splitu i pojechać tam wypoczywać na plaży, chociaż piękne widoki i ciekawa architektura miasta skłonią zapewne każdego do spacerze po mieście.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Split sprawdzały także bilety autokarowe do Zadaru oraz autobusy do Karlovac

 

Przewozy Prato Polska Chorwacja

Za bilety autokarowe do Chorwacji jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.