pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe do Konstancy

Bilety Autokarowe z Polski do Konstancy w Rumunii

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Konstanca lub Konstanca - Polska. Autobusy do Rumunii.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Konstancy: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Konstanca (Constanca) to największy port w Rumunii, położony nad Morzem Czarnym. To także słynny ośrodek turystyczno-wypoczynkowy, chętnie wybierany przez zagranicznych turystów, kuszonych przez piękne plaże i ciepłą wodę.
Międzynarodowe przewozy autokarowe, uwzględniające w swoim rozkładzie jazdy autobusy do Konstancy ma w ofercie przewoźnik Elabus. Jest to firma transportowa specjalizująca się w trasach z Polski do Rumunii oraz innych krajów Europy Południowej i Środkowej. Tanie bilety autokarowe do Konstancy można kupić za pośrednictwem naszej strony internetowej, a właściwie z pomocą zamieszczonej tam wyszukiwarki Eurtoticket. Warto jednak zwrócić uwagą, że zarówno trasę Polska – Rumunia – Polska jak i autobusy do Konstancy znajdziemy tylko w sezonie letnim od 12 czerwca do 19 września.

Kup: Bilety Autokarowe do Rumunii

Przykładowe miasta przez, które przejeżdżają autobusy do Konstancy to Warszawa, Łódź, Częstochowa, Poznań, Wrocław, Opole, Cieszyn, Sibiu, Pitesti czy Bukareszt. Poszczególne przystanki mogą jednak ulec zmianie w zależności od liczby pasażerów wysiadających lub dosiadających się na trasie. 
Do ciekawych zabytków znajdujących się w Konstancy należy na pewno tamtejsza prawosławna katedra, synagoga, Teatr Narodowy, Meczet oraz budynek kasyna.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Bukaresztu sprawdzały także bilety autokarowe do Bukaresztu oraz autobusy do Sybiu

 Tanie Przewozy Konstancy Polska Rumunia

Za bilety autokarowe do Rumunii jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.