Autobusy do BIRMINGHAM

Autobusy do Birmingham. Bilety Autokarowe do Birmingham. Busy Polska Anglia

Kup Bilet Autokarowy do i z Birmingham OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Podróże na trasach międzynarodowych cieszą się od kilku wśród Polaków znacznie większych zainteresowaniem, aniżeli w latach poprzednich. Wynika to przede wszystkim z faktu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, co wiązało się ze znacznym wzrostem ilości podróży realizowanych służbowo, bądź w celach zarobkowych. Od tego momentu, polski rynek transportowy uległ znacznemu rozwojowi. Z jednej strony powstało wiele nowych firm świadczących usługi w tym zakresie, m.in. powstanie tani linii lotniczych, które zdominowały polski rynek transportowy, a także powstanie wielu firm, świadczących inne rodzaje usług transportowych.

Z drugiej zaś strony znacznie zwiększył się popyt na międzynarodowe przejazdy, stwarzające możliwości tymże firmom. Pasażerowie jednak dokonywali indywidualnych wyborów przewoźnika według własnych kryteriów. Wynikiem tychże wyborów było zdecydowanie największe zainteresowanie międzynarodowymi przejazdami autokarowymi. Czynnikami decydującymi w tym przypadku były niewątpliwie: cena, wygodna oraz dostępność dla pasażerów. Jednym z kierunków bezpośrednich połączeń autokarowych z Polski jest miasto Birmingham, położone w środkowej części Wielkiej Brytanii.

Trasy bezpośrednie z Polski do tego miasta oferują następujące firmy transportowe: Pol-Fol, Orbis/Interbus, Eurolines Polska, Polonia Transport oraz Agatur. Tak duża ilość przewoźników oferujących trasy w tym samym kierunku sprawia, iż pasażerowie mogą dokonywać wyboru pomiędzy firmami, z usług których chcą skorzystać, a ponadto firmy te często stosują różnego rodzaju obniżki i rabaty. Przykładowo z Krakowa do Birmingham dojechać można autokarem należącym do jednej z pięciu firm przewozowych, z tym, że najdroższy bilet kosztuje w jedną stronę od 419 zł, a bilet z uwzględnieniem okresowej promocji zaoferowanej przez jednego z przewoźników kosztuje od 379 zł. Trasy te w większości prowadzą przez miejscowości południowej Polski, a następnie przez angielskie: Maidstone, Londyn, Luton, Northampton, Coventry i Birmingham, docelowo aż do Bradford.