Autobusy do Rimini

Bilety Autokarowe do Rimini. Busy Polska Włochy

Kup Bilet Autokarowy do i z Rimini OnLine - 0% prowizji


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Rimini to niewielkie miasteczko położone w środkowej części Włoch. Do miasta tego dojechać można z Polski różnorakimi środkami transportu. Nie wszystkie one jednak oferują transport bezpośrednio w miast polskich, ale w niektórych przypadkach wymagają skorzystania z dodatkowych przesiadek. Tak jest w przypadku samolotów oraz pociągów.

Tanie bilety autokarowe do Włoch

Ze względu na ograniczoność lotnisk i torów kolejowych, przewozy realizowane tymi środkami wymagają właśnie dokonania zmiany środka transportu albo w Polsce, albo we Włoszech. Jedyną formą transportu, która gwarantuje bezpośrednią podróż z wielu polskich miejscowości do Rimini są międzynarodowe przewozy autokarowe. Oprócz tego ceny biletów na przejazdy autokarowe nie są zbyt wygórowane, a dodatkowo pasażerowie skorzystać mogą z okresowych, bądź stałych dodatkowych rabatów i obniżek. A jedną zaletą tego środka transportu jest zapewnienie pasażerom bezpiecznych i komfortowych warunków podczas podróży z miłą i profesjonalną obsługą.

Bilety autokarowe Neapol Bilety autokarowe Mediolan Bilety autokarowe Florencja
Bilety autokarowe Rzym Bilety autokarowe Bolzano Bilety autokarowe Ancona

Przewoźnikami, które obsługują połączenia z Polski do Rimini są: Rudnik Tumay, Agat, BTZ-PTTK Katowice, Eurores, firma Miś oraz Bis-Pol. Jedna z przykładowych tras prowadzi z Węgorzewa, Białegostoku, Hrubieszowa, Ustrzyk Dolnych, Kolbuszowej, Ostrołęki, Włodawy oraz Rzeszowa do Rimini, przez m.in. polskie: Olsztyn, Białą Podlaskę, Przemyśl, Zamość, Kraśnik, Krosno, Nowy Sącz, Kielce, Warszawę, Chełm, Częstochowę, Tarnów, Bochnię, Kraków, Katowice i Cieszyn oraz włoskie: Tarvisio, Udine, Latisana, Wenecja, Ferrara, Bolonia, Fanza, Forli, Rawenna oraz Cesena.

Inna zaś trasa rozpoczyna się w Lesku, Lublinie, Zamościu, a także Wrocławiu, a następnie m.in. przez: Krosno, Nowy Sącz, Przemyśl, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Oławę, Opole, Katowice, Cieszyn, Brno, Maribor, Padwę, Bolonię zmierza do Rimini, a trasę kończy docelowo w Zapponeta.