Bermuda

Przewozy Autokarowe Liniami Bermuda - Kup Bilet On Line

Podaj trasę oraz daty aby poznać cenę za bilety autokarowe Bermuda.

Bilety autokarowe Bermuda sprzedawane są w systemie Voyager. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego połączenia autokarowego poszukaj biletu w systemie EUROTICKET. Warto sprawdzić przewozy także innych przewoźników, porównać ceny i wybrać najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych.

Bermuda to biuro podróży, które zostało utworzone w 1989 roku z siedzibą w Krakowie. Obecnie głównym zakresem działalności firmy jest organizowanie transportu osób na trasach międzynarodowych. Dodatkowo firma zajmuje się też wynajmem autokarów na trasach krajowych. Sama firma przygotowała pewną sprecyzowaną ofertę w tym zakresie. Proponuje się m.in. przejazdy z hotelu, zlokalizowanego na lotnisku w Balicach do dworca PKP, półdniowe bądź całodniowe zwiedzanie Krakowa, a także wyjazdy do: Wadowic, Oświęcimia, czy Zakopanego. Dodatkowe usługi w zakresie wynajmu wyceniane są według stawki godzinowej. Firma posiada licencję przewoźnika, a każdy jej autokar spełnia wszelkie warunki i posiada licencje na wyjazdy zagraniczne.

Tabor firmy Bermuda składa się z nowoczesnych autokarów marki Mercedes i Scania, wyposażonych w klimatyzację, wygodne i rozkładane siedzenia, barek, sprzęt audio – video, a także indywidualne dla każdego siedzenia oświetlenie i nagłośnienie. Firma Bermuda oferuje przejazdy na regularnych trasach z Polski do: Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwajcarii i Austrii. Pierwsza z linii swój początek ma na dworcu autobusowym w miejscowości Skarżysko – Kamienna w środkowej Polsce, przejeżdża m.in. przez: Kielce, Zamość, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław, Świecko, Dover, a kończy się w Londynie. Linia ta realizowana jest we wtorki, czwartki, piątki i soboty – w kierunki do Londynu, natomiast we czwartki i w niedziele w kierunku powrotnym.

Kolejna linia odbywa się na trasie Hrubieszów – Neapol, a autobusy tejże linii zatrzymują się na trzydziestu pośrednich przystankach autobusowych. Trzecia linia autokarowa przewozi pasażerów z Hrubieszowa m.in. do jednej z następujących polskich miejscowości: Zamościa, Jarosławia, Rzeszowa, Dębicy, Tarnowa, Kielc, Katowic, Opola czy Wrocławia; następnie przejeżdża przez Czechy, Niemcy, Austrię i Chorwację i dociera do miejscowości Geneva w Szwajcarii. Autobusy zaś ostatniej – czwartej linii autokarowej wyjeżdżają z Tarnowa o 8.00 i po postojach w: Brzesku, Bochni, Krakowie, Myślenicach, Nowym Targu, Chyżnem, Zilinie, Piesanach i Bratysławie, na godzinę 20.00 dojeżdża do Wiednia.