Autokary do Łotwy

Bilety Autokarowe do Łotwy

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Łotwa lub Łotwa- Polska. Busy na Łotwę.

 Poniżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych do Łotwy.

 

Autokary do Łotwy to dobry wybór

Podróżując po europejskich stolicach nie omieszkaj wyruszyć z Warszawy autobusem do Rygi. Przewozy autokarowe bardzo szybko dostarczą nas do tej położonej nad Dźwiną stolicy Łotwy. Wybierając się w podróż z Polski do Łotwy Ryga, jako miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa pod banderą UNESCO, z pewnością nas nie zawiedzie.

Między narodowe przewozy autokarowe umożliwią nam zwiedzenie najznakomitszych jej zabytków, które zachowały się mimo czasów, w których Ryga była pod panowaniem carskiej Rosji czy Szwecji. Są nimi między innymi Dom Bractwa Czarnogłowych, Katedry w Rydze (dwie – katolicka i protestancka) bądź Zamek. Choć nie wszystkie są aż tak wiekowe, by pamiętać czasy obcego panowania, to z pewnością wartko choć rzucić na nie okiem laika.

Bilety autokarowe do Rygi i innych miejscowości…

… mogą pomóc spełnić nam to marzenie. Tanie bilety autokarowe bowiem uzyskać możemy w co najmniej dwóch firmach przewoźniczych obsługujących tę linię. Są nimi Eurobus-Eurolines Polska oraz Deutsche Touring, które wypuszczają autokary do Litwy.

Koszt takiego wypadu obsługiwanego przez połączenia autokarowe międzynarodowe nie opróżni nam doszczętnie portfela – ceny są całkowicie przystępne, nie przekraczają dwustu złotych, gdy wyjeżdżamy z Warszawy. Niektóre perełki osiągają nawet około stu złotych.

Z dworca PKS w stolicy oraz z Augustowa, Białegostoku, Wrocławia czy Suwałk startują autobusy do większych litewskich miast. Są to Dźwińsk, Liepaja, Ryga, Valga i Valmiera. Z innych miejscowości na terenie Polski możemy dojechać do większych miejscowości, które zostały już wymienione. Inną opcją jest wyjazd bezpośrednio z Elbląga, Gdańska, Łomży, Poznania lub na przykład Kętrzyna – dotrzemy z nich do stołecznego miasta Łotwy.

Każdy bilet autokarowy do Łotwy to przepustka w nieznane

Nieznane, gdyż Łotwa to zupełnie różniący się od Polski kraj, który co krok okazuje swoje nowe oblicza. Busy do Łotwy mogą nam ułatwić poznanie tego miejsca w raz ze swą niezwykłą historią. Częścią jej z pewnością są zmiany, jakie zaszły po drugiej wojnie światowej. Rzecz ma się podobnie w Estonii.

Autobus do Litwy pozwoli nam poznać bliżej kulturę tamtejszej ludności. My, Polacy nie wyobrażamy sobie miejscowości nadmorskich bez możliwości pochłonięcia choćby dwóch smażonych ryb na dzień, tu jednak zadowolić się musimy ziemniakami – są bardzo rozpowszechnione, w różnych postaciach. Taki autokar do Łotwy może nam również delikatnie poplątać język, bo już po wjeździe do kraju zauważymy specyficzne końcówki przy każdym słowie, które szybko wchodzą w nawyk. I już polubimy wszechobecne „ziemniakas”…