Londyn Bilety Autokarowe, Tanie Bilety Autokarowe do Londynu
Bilety Autobusowe
Sindbad  Agat  Eurolines  Polonia Transport  Almabus  EST  Rudnik Tumay  Becker Reisen  Anglia  Niemcy  Francja  Włochy  Holandia  Belgia  Londyn  Nord  Szwajcaria 
   
   
Autobusy do LONDYNU

Bilety do Londynu

Kup Bilet Autokarowy do i z Londynu OnLine:

Londyn to stolica Wielkiej Brytanii, a zarazem największe miasto w kraju, leżące w południowo-wschodniej części kraju. Dojazd do tego miasta z Polski możliwy jest w wieloraki sposób. Londyn posiada aż pięć lotnisk, więc dolecieć można tam samolotem; dojazd pociągiem jest nieco utrudniony i wymaga co najmniej jednej przesiadki; jak również do Londynu dojechać można autokarem, co jest niedrogą i bardziej dostępną formą komunikacji. Chcąc dotrzeć do Wielkiej Brytanii transportem drogowym skorzystać można albo z przeprawy promowej Calais-Dover, albo z przejazdu pod kanałem La Manche. Bilety na przejazdy autokarami nabyć można w polskich i angielskich biurach turystycznych, a także drogą internetową. Londyn jest bardzo często celem podróży wielu pasażerów. Wybierany jest on albo z celach turystycznych, albo w celach służbowych, albo zarobkowych. Miasto to stanowi również bardzo dobre miejsce przesiadkowe, połączone komunikacyjnie z każdym zakątkiem państwa.

Kup bilety do londynu online

Dla pasażerów zainteresowanych wyjazdem do Londynu oferty międzynarodowych przewozów autokarowych przygotowały następujące firmy transportowe: Agat, Polonia Transport, BTZ-PTTK Katowice, Ecolines, Eurolines Polska, Sindbad, PKS Warmia, Interbus. Niektóre trasy prowadzą bezpośrednio do Londynu, inne zaś tylko zatrzymują się na przystanku w Londynie, a następnie kontynuują trasy do miejscowości docelowych albo w Wielkiej Brytanii, albo nawet w innym sąsiednim państwie. Ponadto niektóre trasy nie zatrzymują się na przystankach w państwach pośrednich, inne zaś zatrzymują się umożliwiając w ten sposób stworzenie sobie przez pasażera trasy łączonej. Z Polski niemalże cały kraj ma bezpośrednie połączenie autokarowe z Londynem. Jest to tak popularna trasa, iż niektóre, przeważnie te większe miejscowości, proponują pasażerom nawet połączenia różnych przewoźników w tym samym kierunku, co wywołuje konkurencję i dzięki czemu zainteresowany sam może dokonać wyboru przewoźnika według własnych kryteriów.


 
   

Powered by InterMedia