pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Bielce

Bilety Autokarowe z Polski do Bielc Mołdawia

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Bielce lub Bielce - Polska. Autobusy na Litwę.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Bielce: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Bielce (Bâlţi) Bielce (Bâlţi) to miasto położone w północnej Mołdawii nad rzeką Reut w kantonie hercegowińsko-neretwańskim. To jedna z najlepiej  rozwiniętych miejscowości w Mołdawii nie tylko turystycznie ale i gospodarczo. Międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Mołdawii oraz autobusy do Bielc ma w swojej ofercie głównie Eurobus Eurolines Polska – lider wśród przewoźników autokarowych oraz autobusy Sokół współpracujące z Eurobusem jak również mołdawski przewoźnik I.M. Eurolines Moldova S. R. L.

Kup: Bilety Autokarowe do Mołdawi

Bilety autokarowe do Bielc można zarezerwować za pośrednictwem znajdującej się na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket, która umożliwia także sprawdzenie aktualnych rozkładów jazdy  oraz miast, z których wyjeżdżają autobusy do Bielc. Przykładowa trasa na jakiej kursują te autokary to Warszawa, Kraków, Rzeszów, Jarosław, Przemyśl, Bielce oraz Kiszyniów. Oczywiście są to przewozy antenowe, a poszczególne przystanki uzależnione są od liczby pasażerów kupujących bilety autokarowe Bielce.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Biele sprawdzały także bilety autokarowe do Hamburga oraz autobusy Kiszyniów

Chociaż mogłoby się wydawać, że miejscowość ta jest odległa i nie ma w niej nic do zobaczenia, wszyscy, którzy odwiedzają Bielce są innego zdania.  Samo miasto powstało w XV w., a prawa miejskie uzyskało dopiero na początku XIX. Znajduje się tutaj m.in. Katedra Nikołajewska z 1791 r. Co ciekawe, właśnie w Bielcach znajduje się największy ośrodek polonijny w Mołdawii – „Dom Polski”.

Przewozy Bielce Polska Mołdawia