Autobusy do Genewy

Bilety i Autokary z Polski do Genewy

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Genewa lub Genewa - Polska. Busy do Szwajcarii.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Bilety na międzynarodowe przejazdy autokarowe nabyć można bardzo łatwo; albo udając się osobiście do jednego z wielu biur podróży współpracujących z przewoźnikiem w sprzedaży biletów, albo drogą internetową. Ceny tychże biletów uzależnione są od długości trasy, a w znacznie mniejszym stopniu od przewoźnika. Obecna konkurencja na polskim rynku transportowym wymusiła w firmach niemożność konkurencji ceną, a jedynie jakością obsługi i jakością posiadanego taboru. Niskie koszty przejazdów autokarowych, połączone z gwarancją bezpiecznej i komfortowej podróży sprawiają, iż międzynarodowe przejazdy autokarowe mają nieustannie dużo klientów, których zadowolone grono ciągle rośnie. Jednym z kierunków jazdy polskich autokarów jest państwo w środkowej Europie – Szwajcaria, a w jego ramach miasto Genewa leżąca w południowo zachodniej części kraju, dzielące się również swoim terytorium na część szwajcarską i francuską.

Kup: Bilety Autokarowe do Szwajcarii

Większość oferowanych z Polski połączeń kierowanych jest bezpośrednio do Genewy, gdzie trasy kończą swój bieg. Tylko jeden przewoźnik oferuje trasę przez Genewę, jako przystanek pośredni do miasta docelowego we Francji. Wśród firm transportowych, którzy obsługują połączenia do Genewy wyróżnić można: Agat, Almabus, Bermuda Biuro Podróży, oraz Rudnik Tumay. Pomimo niewielkiej liczby przewoźników, każdy region Polski ma zapewniony dla zainteresowanych transport do Genewy; ponadto większe miasta Polski oferują przejazdy do Genewy dzięki kilku przewoźnikom. Podróż na trasie Warszawa – Genewa trwa około 28 godzin i kosztuje niewiele ponad 300 zł. Trasa ta obsługiwana może być przez pięciu przewoźników i prowadzi w kierunku na zachód Polski, skąd przez niemiecki Freiburg i szwajcarskie: Basel, Zurich, Berne, Fribourg i Lausaanne dojeżdża do Genewy.