pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Marina

Bilety Autokarowe z Polski do Mariny w Chorwacji

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Marina lub Marina - Polska. Autobusy do Chorwacji.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Mariny: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Marina to niewielka miejscowość turystyczna i zarazem chorwacki port, położony w pobliżu Trogiru. Ze względu na piękne widoki, ciepły klimat oraz piaszczyste plaże, jest to miejsce wprost idealne na rodzinny wypoczynek, a liczba turystów wybierających autobusy z Polski do Mariny wciąż rośnie.
Przewoźnik kursujący na trasie Polska – Chorwacja – Polska, który ma w swojej ofercie również autokary do Mariny to Biuro Podróży Retman. W sezonie letnim uruchamia ono specjalną „Wakacyjną linię” do 19 chorwackich miast. Wśród miejscowości, z których odjeżdżają autobusy do Mariny znajduje się m.in. Warszawa, Wrocław, Polichno, Opole, Strzelce Opolskie, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Żory, Czechowice Dziedzice, Bielsko-Biała i Cieszyn.
Bilety autokarowe do Mariny można nabyć za pośrednictwem zamieszczonych na naszej stronie wyszukiwarek Voyager oraz Euroticket. Umożliwiają one sprawdzenie aktualnego rozkładu jazdy, przewoźników kursujących na tej trasie oraz  sprawdzenie dostępnych promocji i zniżek.

Kup: Bilety Autokarowe do Chorwacji

Do ciekawych zbytków znajdujących się w Marinie można zaliczyć gotycko-renesansowy kościół św. Jana, gotycki kościół św. Łukasza, jaskinię z kaplicą św. Josipa oraz Kościół Matki Bożej Śnieżnej wybudowany na wzgórzu Drid. Wiele atrakcji znajdą tutaj także osoby lubiące aktywny wypoczynek oraz oczywiście miłośnicy plażowania. Liczne zabytki wręcz zachęcają aby zarezerwować autokary do Mariny i spędzić tutaj choćby kilka dni.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Mariny sprawdzały także bilety autokarowe do Zagrzebia oraz autobusy do Gradac

 

Przewozy Marina Polska Chorwacja

Za bilety autokarowe do Chorwacji jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.