pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Slagelse

Bilety Autokarowe z Polski do Slagelse w Danii

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Slagelse lub Slagelse - Polska. Autobusy do Danii.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Slagelse: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Slagelse to duńskie miasteczko położone w zachodniej części wyspy Zelandia, w regionie o tej samej nazwie. Lokalizacja obok autostrady E20, ok. 100 km od Kopenhagi sprawia, że międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Danii, a w tym także autokary do Slagelse są bardzo popularne.

Kup: Bilety Autokarowe do Danii

Wśród przewoźników, którzy uwzględnili w swoim rozkładzie jazdy autobusy do Slagelse znajdują się tanie linie autokarowe Agat, Autokar Polska, Marolines oraz Eurobus Eurolines Polska. Ich oferty jak również bilety autokarowe do Slagelse zarezerwujemy za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket. Tam też sprawdzimy aktualny rozkład jazdy oraz dostępne promocje i zniżki na autokary do Slagense. Wbrew pozorom ceny za bilety autokarowe do Danii wcale nie są wysokie, a nowoczesne autokary gwarantują komfortową podróż, dlatego nie należy obawiać się dyskomfortu podczas jazdy. 

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Slagelse sprawdzały także bilety autokarowe do Haderslev oraz autobusy do Fredericia

W samym mieście znajdziemy mnóstwo rozrywek m.in. pola golfowe, miejsca do wędkowania, park parkour oraz stadniny koni. Na obrzeżach Slagelse znajdują się piękne plaże, zachęcające do wypoczynku, z kolei miłośnicy historii powinni koniecznie zobaczyć kościół z XI w. oraz twierdzę wikingów Trelleborg. Jedną z ciekawostek związanych z tym miastem jest fakt, iż przez kilka lat mieszkał tutaj Hans Christian Andersen – autor bardzo popularnych baśni dla dzieci.

Przewozy Slagelse Polska Dania