pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Bratysława

Bilety Autokarowe z Polski do Bratysławy Słowacja

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Bratysława lub Bratysława - Polska. Autobusy Słowacja


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Bratysławy: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Bratysława (Bratislava) to stolica i jednocześnie największe miasto Słowacji, leżące przy granicy z Austrią i Węgrami. To także centrum życia kulturalnego, gospodarczego jak również politycznego kraju, zlokalizowane przy największych tamtejszych autostradach, co umożliwia szybki dojazd do miasta.

Kup: Bilety Autokarowe do Słowacji

Autobusy z Polski na Słowację jak również autokary do Bratysławy można znaleźć za pośrednictwem zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki internetowej Euroticket. Dzięki niej bez problemu zarezerwujemy tanie bilety autokarowe do Bratysławy, które w swej ofercie mają przewoźnicy Eurobus Eurolines oraz Ecolines. Ze względu na stosunkowo niewielką odległość od Polski, oraz duże zainteresowanie trasą Polska Słowacja, za bilety autokarowe do Bratysławy zapłacimy nieco ponad 100 zł, a uwzględniając liczne zniżki, dla określonych grup wiekowych, jakie mają w swojej ofercie przewoźnicy – autokary do Bratysławy mogą okazać się jeszcze tańsze.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Bratysławy sprawdzały także bilety autokarowe do Berlina oraz autobusy do Koszyc

Kiedy już zdecydujemy się na konkretny termin wyjazdu i zarezerwujemy bilet online, warto zapoznać się z tamtejszymi zabytkami i ciekawymi miejscami. Wśród nich znajdują się na pewno: Zamek Bratysławski z XIV/XV w., katedra św. Marcina, Uniwersytet Bratysławski jak również pałac prymasowski. Wart zwrócić uwagę, że autobusy do Bratysławy zatrzymują się na tamtejszym dworcu autobusowym Mlynske Nivy, który jest dobrze połączony komunikacyjnie z całym miastem.

Przewozy Bratysława Polska Słowacja