Almabus

Przewozy Autokarowe Liniami Almabus - Kup Bilet On Line

Podaj trasę oraz daty aby poznać cenę za bilety autokarowe Almabus.

Bilety autokarowe Almabus sprzedawane są w systemie Voyager. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego połączenia autokarowego poszukaj biletu w systemie EUROTICKET. Warto sprawdzić przewozy także innych przewoźników, porównać ceny i wybrać najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych.

Almabus to polska firma transportowa, funkcjonująca od 1990 roku. Rozpoczęła ona swoją działalność jako międzynarodowy przewoźnik autokarowy. Jednakże, w celu zwiększenia swojej konkurencyjności na rynku, z roku na rok poszerzała oferowane przez siebie zakres usług. W ten sposób zostało powołane do życia biuro podróży, działające w sieci franchisingowej Lufthansy z wieloma oddziałami i centrach handlowych, a także uruchomiono Almabus Business Travel – centrum doradztwa dla klientów korporacyjnych, oferujące m.in. sprzedaż biletów lotniczych znanych linii.

Działalność firmy Almabus została wielokrotnie doceniona różnorodnymi wyróżnieniami i dyplomami, a także nagrodami dodatkowymi przydzielonymi przez wiele firm z branży. Firma Almabus zatrudnia profesjonalnych pracowników, spełniających najwyższe kryteria jakości, podlegających stałych szkoleniom. Główną misją firmy jest bowiem osiąganie najwyższej jakości świadczonych usług. W ramach przewozów autokarowych, firma Almabus oferuje przejazdy międzynarodowe nowoczesnymi i bezpiecznymi autokarami, które ponadto można wynająć na własne cele.

Firma oferuje trzy główne kierunki linii oznaczone literkami: I – kursy do Włoch, CH – kursy do Szwajcarii oraz N – kursy do Norwegii. Kursy kierowane do Neapolu wyruszają z Polski: z Gorzowa Wielkopolskiego z Gdyni i z Warszawy we wtorki, we czwartki i w soboty, a także sezonowo w poniedziałki i w piątki i przejeżdżają przez Czechy i Austrię. Kursy zmierzające do Oslo wyruszają z: Rzeszowa, Zamościa: w piątki i w niedziele, a także sezonowo w środy i Warszawy – wyjazdy w środy i w niedziele. Autobusy tych połączeń korzystają z promów Skania lub Polonia ze Świnoujścia do Ystad. Z kolei autokary obsługujące linie do Geneve w Szwajcarii startują z Polski z: Gorzowa Wielkopolskiego, Białegostoku, Przemyśla i Gdyni i realizowane są: we wtorku, czwartki i sobory, a sezonowo w poniedziałki i piątki.