Polmar

Przewozy Autokarowe Polmar
UWAGA: Obecnie przewozy autokarowe Polmar zawieszone

Sprawdź cenę i Kup Bilet Autobusowy innych przewoźników


Polmar to nazwa biura podróży, działającego na rynku od 1990 roku. Przez te wszystkie lata firma nabyła mocnej pozycji na rynku, a jej doświadczenie i profesjonalizm dostrzec można w świadczonych usługach. Głównym obszarem działalności firmy Polmar jest oferowanie i realizacja międzynarodowych przewozów autokarowych. Tysiące pasażerów już skorzystały z usług tej firmy i pozytywnie oceniają wykwalifikowany personel, a także komfortowe warunki przewozu.

Sindbad - tanie bilety autobusowe

Do realizacji transportu firma dysponuje autokarami Scania, które są klimatyzowane i wyposażone w barek, sprzęt audiowizualny, pokładową toaletę i telefon, a także wygodne, rozkładane i rozsuwane fotele. Ponadto poza podstawową działalności, firma Polmar oferuje także wynajem posiadanych autokarów z pełnym wyposażeniem, a także oferuje pełną obsługę przewozów turystycznych, pielgrzymkowych, czy szkolnych. Przed skorzystaniem z usługi transportowej firmy Polmar, pasażer zobowiązany jest do zapoznania się z warunkami przewozu. Określają one w szczególności prawa i obowiązki zarówno pasażera, jak i przewoźnika.

I tak, pierwsza część tego dokumentu odnosi się do samego biletu, określając ich rodzaje, a także warunki zwrotu z wyszczególnieniem kosztów manipulacyjnych, pobieranych z tego tytułu. Następnie przewoźnik określa, iż z jednym biletem pasażer uprawniony jest do bezpłatnego przewozu jednego bagażu o wadze do 20 kilogramów, zaś kolejne bagaże mogą zostać zagrane za opłatą i tylko wtedy, jeśli pozostaną wolne miejsca w autokarze.

W chwili obecnej firma Polmar samodzielnie, bądź we współpracy z przewoźnikiem Sindbad , realizuje połączenia międzynarodowe pomiędzy następującymi kierunkami docelowymi: Gdańsk – Bruhl, Gdańsk – Aachen, Gdańsk – Saarlouis, Elbląg – Luksemburg, Elbląg – Freiburg, Elbląg – Strasburg. Z kolei dodatkowe przystanki autokarowe zlokalizowane są w następujących, przykładowych miastach: Słupsk, Gdynia, Koszalin, Szczecin, Kołobrzeg, Gorzów Wielkopolski, Hannover, Dortmund, Essen, Dusseldorf, Kolonia, Bonn, Bielefeld, Frankfurt, Norymberga, Stuttgart, cz Tier.