Autobus Bruksela

  Bilety i Autokary z Polski do Brukseli Belgia

 Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Bruksela lub Bruksela - Polska. Busy do Belgii.


Bruksela to miasto będące centrum administracyjnym Unii Europejskiej, leży w środkowej części Belgii. Dzięki swej popularności przyciąga zarówno wielu turystów, jaki wiele osób wypełniających tam swoje obowiązki służbowe. To zainteresowanie Brukselą pojawiło się także i w Polsce. Od momentu akcesji znacznie zwiększyło się zapotrzebowanie na transport do tego miasta.
 
Sprawdź także jak tanie sa u nas bilety autokarowe do Antwerpii
 
Oczywiście polski rynek transportowy natychmiast odpowiedział na zgłaszany popyt, tworzeniem nowych, niezbędnych połączeń. Do Brukseli dotrzeć można albo samolotem, albo pociągiem, albo autobusem. Zarówno jednak samolot, jak i pociąg mają swoje duże ograniczenia terytorialne z powodów technicznych. Autokary zaś oferują wygodną podróż, za stosunkowo niedużą cenę, a ponadto z dostępem do wszystkich regionów Polski bez zbędnych przesiadek. Te pozytywy zostały szybko dostrzeżone przez pasażerów, którzy ten właśnie środek transportu wybierają najczęściej. W ten sposób powstało wiele nowych połączeń z polskich miejscowości do Brukseli.
 
 
Najczęściej połączenia te realizowane są antenowo, dowożąc pasażerów do miejsca przesiadkowego, skąd autokary wyruszają w swoich indywidualnych kierunkach docelowych. Bruksela jest tak dobrze usytuowana, iż nie tylko połączenia skierowane bezpośrednio do Belgii do niej docierają, ale także połączenia do Francji, czy do Wielkiej Brytanii.
 
Bilety Autokarowe do Brukseli . Busy Polska Belgia.
 
Pasażerowie z Polski mogą skorzystać z połączeń do Brukseli obsługiwanych przez następujących przewoźników: Ecolines, Eurolines Polska, Globus, Nord Gdynia, Orbis, Pol-Fol, PKS Warmia, oraz PKS Siemiatycze. Przykładowe natomiast połączenia to: Toruń – Bordeaux, Sanok, Przemyśl, Ostrowiec Świętokrzyski, Bielsko-Biała, Białystok, Elbląg – Paryż; Giżycko – Paryż; Biała Podlaska, Suwałki – Paryż; Olsztyn – Breda; Siemiatycze – Bruksela, czy Biała Podlaska – Bruksela.