Bispol

Kup Tani Bilet Autokarowy Bis Pol On Line

Podaj trasę oraz daty aby poznać cenę za bilety autokarowe Bis Pol.

Bilety autokarowe Bispol sprzedawane są w systemie EUROTICKET. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego połączenia autokarowego poszukaj biletu w systemie VOYAGER. Warto sprawdzić przewozy także innych przewoźników, porównać ceny i wybrać najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych.

 

Bis-Pol to nazwa firmy, która rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim w 1989 roku. Od początku firma ta przedstawiała bogatą ofertę produktów turystycznych, w tym w szczególności: wycieczki szkolne, wczasy, pośrednictwo w sprzedaży biletów autokarowych i lotniczych. Po niedługim czasie działalności ta jasielska firma stała się akredytowanym członkiem Polskiej Izby Turystyki. Firma Bis-Pol dysponuje ponadto własnym taborem autokarowym, przy użyciu którego realizuje międzynarodowe połączenia i przewozy autokarowe. Nowoczesne autokary firm Berkhof i Mercedes zapewniają pasażerom bezpieczną i komfortową podróż. Bilety na przejazdy z firmą Bis Pol nabywać można z wykorzystaniem platformy internetowej, bądź w sposób bezpośredni w biurze firmy, bądź u agentów pośredniczących w tejże sprzedaży. Na chwilę obecną przewoźnik ten proponuje międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Włoch, a także z Polski do Słowenii.

Połączenia te poprowadzone są dodatkowo przez : Czechy. Miasta polskie, w których dostępne są połączenia międzynarodowe firmy Bis-Pol to m.in.: Sanok, Krosno, Nowy Sącz, Gorlice, Jasło, Lublin, Zamość, Przemyśl, Rzeszów, Tarnów, Bochnia, Kraków, Wrocław, Opole, Bytom, Katowice, Żory, Pszczyna, Bielsko-Biała i Cieszyn. Z kolei główne zagraniczne miasta przystankowe to: Triest, Padwa, Bolonia, Pesaro, Porto, Foggia, Orto we Włoszech; Maribor, Celje i Liubliana w Słowenii; a także Brno w Czechach. Przed zakupem biletu autokarowego warto zapoznać się z ogólnymi warunkami przewozu, określającymi prawa i obowiązki stron biorących udział w usłudze transportowej. Na ich podstawie dowiedzieć się można przykładowo, iż każdemu pasażerowi posiadającemu bilet na przejazd przysługuje w firmie Bis-Pol prawo bezpłatnego przewozu dwóch sztuk bagażu o wadze 25 i 5 kilogramów, nie przekraczających łącznych wymiarów 190 centymetrów. Ponadto warunki przewozu określają dodatkowo rodzaje biletów, które nabyć może pasażer, a także warunki ich zwrotu oraz oferowanych zniżek.