Płatności

Jak zapłacić za bilet autokarowy?

Płatności za bilety autokarowe w rezerwacji on line możliwe sa na dwa sposoby:

- Przelew bankowy (przelew automatyczny lub ręczny)

- Karta kredytowa

UWAGA: nie ma możliwości zapłacenia za bilet u kierowcy. Kierowcy nie sprzedają biletów autobusowych.

Dokonując rezerwacji biletu autobusowego w naszym systemie płatność za bilet następuje w jednym z kolejnych kroków rezerwacji. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest zapłacenie za bilet. Tak więc po wybraniu odpowiedniego kursu, przewoźnika i ceny biletu należy zaakceptować warunki przewoźnika oraz regulamin. Następnie należy uzupełnić dane osoby, na którą bilet ma być wystawiony i wpisać prawidłowo adres emailowy, na który bilet zostanie przesłany. Kolejny krok to wybór formy płatności: a więc karta kredytowa, przelew automatyczny lub przelew ręczny.

Przelew automatyczny jest zdecydowanie szybkim sposobem na zapłacenie za bilet. System sam dokona przeniesienia do formularza zgodnie z wymaganiami wybranego banku a wszelkie dane dotyczace płatności i przelewu będą mieli Państwo wypełnione. Należy jedynie zaakceptować płatność, która jest natychmiast realizowana. Taka forma dokonywania zapłaty gwarantuje szybkość, bezpieczeństwo oraz niemożliwość pomyłki przez kupującego.

 

Przelew ręczny polega na samodzielnym wpisaniu numeru konta odbiorcy, tytułu przelewu oraz kwoty. Dlatego przed przejściem na stronę swojego banku najlepiej skopiowac te dane podanych w informacjach niezbednych do kupna biletu. Płatnośc za bilet nastepuje dopiero po dokonaniu księgowania w banku w godzinach pracy w banku dlatego zakup biletu autokarowego przelewem ręcznym może potrwać do 24 godzin.

 

Czy płatność jest bezpieczna?

Zupełnie bezpieczna. Płatność jest dokonywana przy użyciu bezpiecznego połączenia szyfrowanego. Bezpieczeństwo Twojej transakcji gwarantuje certyfikat SSL zaufanej instytucji autoryzującej.

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI!