pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Kiszyniów

Bilety Autokarowe z Polski do Bielc Mołdawia

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Bielce lub Bielce - Polska. Autobusy na Litwę.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Kiszyniów: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Kiszyniów  jest stolicą i zarazem największym miastem Mołdawii, położonym w centrum kraju, nad rzeką Byk. To jeden z bardziej urodzajnych terenów Mołdawii, na których od wieków uprawia się winorośle. Dojazd do miasta prowadzi przez słynną Bramę Kiszyniowską, a umożliwiają go drogi krajowe jak R6, M21, E548 prowadzące do stolicy. Autobusy z Polski do Mołdawii oraz autokary do Kiszyniowa obsługiwane są głównie przez przewoźnika Eurobus Eurolines jak również współpracującego z nim przewoźnika Sokół i mołdawska firmę partnerską I. M. Eurolines Moldovian.

Kup: Bilety Autokarowe do Mołdawi

Bilety autokarowe do Kiszyniowa można kupić za pomocą znajdującej się na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket, dzięki której można także sprawdzić aktualny rozkład jazdy oraz dostępne promocje i zniżki. Wystarczy wybrać państwa wyjazdu i przyjazdu oraz miasto docelowe. Chociaż mogłoby się wydawać, że trasa Polska Mołdawia Polska nie jest popularna, autobusy do Kiszyniowa odjeżdżają regularnie co siedem dni, a więc dosyć często.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Kiszyniowa sprawdzały także bilety autokarowe do Frankfurtu oraz autobusy Bielce

Kiedy już odpowiednio przygotujemy się do wyjazdu i zarezerwujemy autokary do Kiszyniowa, warto zapoznać się z historią miasta oraz najpopularniejszymi zabytkami, do których niewątpliwe należy Cerkiew Narodzenia Pańskiego, Katedra Opatrzności Bożej. Warto przespacerować się także po Bulwarze Stefana Wielkiego czyli główną ulicą Kiszyniowa.

Przewozy Kiszyniów Polska Mołdawia

Za bilety autokarowe do Mołdawii jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.