pozyczka

Autobusy do Charleroi

Tanie Bilety Autokarowe z Polski do Charleroi w Belgii

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Charleroi lub Charleroi - Polska. Autobusy Polska Belgia.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Charleroi: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Charleroi to miasto położone w zachodniej części Belgii, na północno-zachodnim krańcu wyżyny Condruzien Plateau u podnóża Arden. Dobrze rozwijający się przemysł oraz bliskość Brukseli sprawiają, że jest miejscowość, do której przyjeżdża większość autokarów kursujących na trasie Polska – Belgia – Polska.
Tanie bilety autokarowe do Charleroi można kupić za pośrednictwem zamieszczonej na naszej stronie specjalnej wyszukiwarki Euroticket, która umożliwia porównanie cen, zapoznanie się z regulaminem przewozu osób oraz znajduje autobusy do Charleroi w dogodnym dla nas terminie.
Wśród przewoźników mających w swojej ofercie właśnie przewóz osób z Polski do Charleroi znajduje się  Eurolines Eurobus Polska. Są to linie autokarowe, które nawiązały współpracę z autobusami Biacomex Transport, autobusy Eurotrans, Orland, Trans Service, Biacomex Transport oraz Polonia Transport, dzięki czemu oferują naprawdę korzystne ceny za bilety autokarowe do Charleroi oraz innych belgijskich i europejskich miast.
Jeśli już wybierzemy konkretny termin i zarezerwujemy autokary z Polski do Charleroi, warto zapoznać się z historią tego miasta i sprawdzić, które miejsca odwiedzić. Do najpopularniejszych zabytków, chętnie odwiedzanych przez turystów należy przede wszystkim historyczne centrum miasta, w tym Place Charles II, hotel City Hall z 1936 r. oraz bazylika św. Krzysztofa wybudowana w XVII w.

Kup: Bilety Autokarowe do Belgii

Jeśli wybierasz się autokarem do Charleroi z Polski możesz zakupić bilet on line na naszej stronie internetowej. Łatwa i prosta w obsłudze wyszukiwarka połączeń autokarowych oraz bezpieczny system rezerwacji i płatności pozwoli ci szybko i sprawnie zarezerwować tani bilet autokarowy. Autobusy do Charleroi jeżdżą z Polski kilka razy w tygodniu.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Charleroi sprawdzały także bilety autokarowe do Antwerpii oraz autobusy do Brukseli

Przykładowe bilety autokarowe do Charleroi:

Bilety autokarowe do Charleroi w Belgii na naszej stronie internetowej to tanie bilety bez prowizji.  Sprawdź rozkłady, wybierz przewoźnika i rezerwuj już dziś. Za bilety autobusowe do Charleroi możesz zapłacić przelewem bankowym lub kartą kredytową.