Tanie Bilety Autokarowe Bolonia

Bilety Autokarowe z Polski do Bolonii we Włoszech

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Bolonia lub Bolonia - Polska. Autobusy do Włoch.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Bolonii: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Bolonia (wł. Bologna) jest włoskim miastem położonym w regionie Emilia-Romania, nad rzeką Pad, u podnóża gór Apenińskich.  Ze względu na duże zainteresowaniem podróżą do tego miasta, autokary kursujące na trasie Polska – Włochy – Polska zatrzymują się także w Bolonii.

Kup: Bilety Autokarowe do Włoch

Wśród przewoźników mających w swojej ofercie autobusy do Bolonii, znajdują się linie autokarowe Sindbad, Almabus, Bermuda oraz Interbus. Aktualne rozkłady jazdy oraz ceny za bilety autokarowe do Bolonii tych przewoźników możemy sprawdzić za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Voyager, która umożliwia również sprawdzenie aktualnych rozkładów jazdy oraz promocji i zniżek. W razie problemów ze znalezieniem odpowiedniego terminu wyjazdu można skorzystać z konkurencyjnej wyszukiwarki Euroticket, za pomocą której bilety autokarowe do Bolonii sprzedają przewoźnicy Agat, Autokar Polska, Eurobus Eurolines Polska, Trans Service, Sokół, Eurores oraz Miś.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Bolonii sprawdzały także bilety autokarowe do Rzymu oraz autobusy do Wenecji

Ponieważ autobusy do Bolonii oferuje tak wielu przewoźników, potencjalni klienci kuszeni są niezwykle niskimi cenami, a co za tym idzie podróż do Bolonii nie musi być droga. Warto więc rozważyć ten  kierunek wyjazdu na wakacje lub choćby weekend majowy, zwłaszcza, że do zobaczenia jest m.in. bazylika San Petronio, Muzeum Archeologiczne, Bazylika św. Stefana oraz Katedra św. Piotra.

Przewozy Bolonia Polska Włochy

Za bilety autokarowe do Włoch jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.