Goteborg

Bilety Autokarowe z Polski do Goteborga w Szwecji

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Goteborg lub Goteborg - Polska. Autobusy do Szwecji.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Goteborga: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Goteborg (Göteborg) to szwedzkie miasto położone w południowo-zachodniej części państwa, nad cieśniną Kattegat i nad rzeką Göta älv. Jest to drugie pod względem wielkości miasto w Szwecji, wokół którego zlokalizowanych jest klika dróg krajowych i autostrad m.in. autostrada E6, E45 oraz E20. Nie ma więc problemu z dojazdem do tego miasta, a międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Szwecji, wysyłają także autobusy do Geteborga.

Kup: Bilety Autokarowe do Szwecji

Wśród przewoźników, którzy mają w rozkładzie jazdy autokary do Goteborga znajdują się tanie bilety autokarowe Sindbad oraz Interbus, oferujące swoje usługi w zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarce Voyager. Stąd też bilety autokarowe do Goteborga jak również autobusy do Szwecji oraz innych państwa europejskich można rezerwować online bez wychodzenia z domu. Za pośrednictwem Voyagera sprawdzimy także aktualny rozkład jazdy, oferowane promocje i zniżki, zarówno te czasowe jak i stałe rabaty dla określonych grup wiekowych czy też stałych klientów. Można więc znaleźć naprawdę atrakcyjne cenowo bilety autokarowe do Goteborga i odbyć podróż do tego pięknego miasta za naprawdę niewielkie pieniądze.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Goteborg sprawdzały także bilety autokarowe do Malmo oraz autobusy do Halmstad

Ze względu na duże zainteresowania jakim cieszą się autokary z Polski do Linz oraz stosunkowo niewielką odległość z Polski do Austrii, cena za te bilety jest naprawdę korzystna a liczne promocje jeszcze je obniżają.
Po przyjeździe do Linz warto zobaczyć tamtejsze zabytki, do których należy m.in. Altes Rathaus czyli historyczny ratusz. Z kolei wokół Hauptplatz znajdują się liczne kolorowe budynki oraz barokowa kolumna Trójcy Świętej o wysokości prawie 20 metrów. W mieście znajduje się także wybudowana w 2007 r. Wieża Nauk, w której z kolei mieści się Centrum Literatury, Mediów i Popularyzacji Wiedzy.

Przewozy Goteborg Polska Szwecja - u nas kupisz tanie bilety autokarowe


Szwecja to państwo położone na półwyspie skandynawskich, w północnej części Europy. Dotarcie do tego miejsca nie należy do najłatwiejszych z powodu Morza Bałtyckiego dzielącego półwysep z Polską. A zatem najszybszy jest transport lotniczy, który nie reaguje na te utrudnienia. Tym jednak środkiem transportu dotrzeć można jedynie do określonych miast posiadających port lotniczy, a ponadto wymaga on posiedzenia dużych kosztów na bilet.

Tanie bilety autokarowe Sindbad do Szwecji. Najlepsze ceny. Sprawdź promocje.

Pozostałe zaś formy transportu drogowego wymagają skorzystania albo z przeprawy promowej ze Świnoujścia do Ystad, albo z Gdyni do Karlskrony, albo z transportu przez Niemcy i Danię, a potem mostem z Kopenhagi do Malmo; autokary obsługujące trasy do Szwecji wykorzystują zazwyczaj to pierwsze rozwiązanie. Jednakże publiczny transport autokarowy jest znacznie tańszy, aniżeli lotniczy oraz zapewnia wygodne i komfortowe warunki nawet na długą podróż, z dodatkowymi elementami rozrywki.

W związku z tym, iż kraj ten nie jest zbyt często wybierany przez polskich pasażerów, do Szwecji z Polski bezpośrednim kursem autokarowym dojechać można dzięki niewielu firmom transportowym, przede wszystkim firmie Almabus oraz PKS Warmia.

Pomimo to każdy zainteresowany zostanie obsłużony należycie. Przykładowe połączenia antenowe realizowane przez firmę Almabus obsługują Polskę południową, środkową oraz częściowo północną; wyruszają bowiem z Rzeszowa albo z Zamościa, a następnie zatrzymują się na przystankach pośrednich m.in. w: Tarnowie, Bochni, Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Opolu, Wrocławiu, Zielonej Górze, oraz Lublinie, Warszawie, Łodzi, Koninie, Poznaniu, Szczecinie, a potem wspólnie przejeżdżają przez: Ystad, Malmo, Helsingborg oraz Halmstad aż do Goteborgu, a trasa docelowo kończy się w Oslo. Przejazd z Rzeszowa do Goteborgu trwa w tym przypadku około 30 godzin.