Autobusy do Gent

Tanie Bilety Autokarowe z Polski do Gent w Belgii

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Gent lub Gent - Polska. Autobusy Polska Belgia.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Gent: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Gent (Gandawa) to belgijskie miasto położone w północno-zachodniej części kraju nad rzeką Leie oraz ważny port morski. To także jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast w tamtejszym rejonie, stąd autokary z Polski do Belgii, w tym także autobusy do Gandawy można znaleźć bez problemów.
Wśród przewoźników, którzy mają w swojej ofercie właśnie autobusy do Gent znajdują się autobusy Sindbad, Interbus oraz Nord występujące w wyszukiwarce Voyager oraz bilety autokarowe Eurobus Eurolines i współpracujące z nimi autobusy Eurotrans, Orland, Trans Service, a także bilety autokarowe Biacomex Transport, Polonia Transport i Sokół z wyszukiwarki Euroticket. W tym systemie tanie bilety autokarowe do Gent sprzedaje także Eurolines Mądeltrans. Wybór jest więc naprawdę spory i nie powinno być trudności z zarezerwowaniem dogodnego terminu, zwłaszcza, że autobusy do Gandawy odjeżdżają co dwa, trzy dni.
Zaletą systemów Voyager oraz Euroticket jest możliwość zakupu biletów autokarowych do Gent przez internet, co zdecydowanie oszczędza czas i pieniądze – w ten sposób pomijamy pośredników, którzy rezerwując autokary do Belgii naliczają dodatkową prowizję.
Po przyjeździe do Gandawy warto wybrać się na spacer, aby podziwiać zabytkowe budowle i historyczną zabudowę miasta. Wśród najbardziej znanych zabytków, które trzeba koniecznie zobaczyć podczas pobytu w Gent jest katedra św. Bawona z XIII w., gotycko-klasycystyczny ratusz z XVI w. oraz średniowieczna śluza warowna Rabot.

Kup: Bilety Autokarowe do Belgii

Jeśli wybierasz się autokarem do Gent z Polski możesz zakupić bilet on line na naszej stronie internetowej. Łatwa i prosta w obsłudze wyszukiwarka połączeń autokarowych oraz bezpieczny system rezerwacji i płatności pozwoli ci szybko i sprawnie zarezerwować tani bilet autokarowy. Autobusy do Gent jeżdżą z Polski kilka razy w tygodniu.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Gent sprawdzały także bilety autokarowe do Antwerpii oraz autobusy do Brukseli

Przykładowe bilety autokarowe do Gent:

Bilety autokarowe do Gent w Belgii na naszej stronie internetowej to tanie bilety bez prowizji.  Sprawdź rozkłady, wybierz przewoźnika i rezerwuj już dziś. Za bilety autobusowe do Gent możesz zapłacić przelewem bankowym lub kartą kredytową.