Autobus Kolonia

Bilety Autokarowe do Kolonii. Busy Polska Niemcy.

Kup Bilet Autokarowy do i z Kolonii OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Kolonia – Koln to miasto leżące w zachodniej części Niemiec. To położenie powoduje, iż z łatwością można dojechać autokarem do tego miasta z Polski, zarówno liniami kierowanymi bezpośrednio do Niemiec, jak i kierowanymi do innych państw, a zatrzymującymi się na przystanku pośrednim w Kolonii. Linie autokarowe są również najczęściej wybieranym środkiem transportu. Bowiem zarówno transport kolejowy, jak i lotniczy, po pierwsze jest znacznie droższy od biletów autokarowych, a po drugie są znacznie ograniczone pod względem dostępności miejsc wysiadkowych i wysiadkowych.

Bilety na przejazdy autokarowe z Polski do Niemiec są łatwo dostępne przez Internet. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszystkich przewoźników z Polski do Niemiec w jednym miejscu. Na polskim rynku transportowym wiele przewoźników oferuje transport autokarowy do wielu miejscowości niemieckim, w tym do Kolonii. Wśród nich wyróżnić można: Eurolines Polska, firma Zawadzkie, Ecolines, PKS Warmia, Polonia Transport, Globus, Touring/Gromada, Oliwia, oraz Polmar. Firmy te tworząc trasy starają się, aby kolejne regiony Polski miały bezpośrednie połączenia autokarowe m.in. z Kolonią.

Zdarza się jednak także, iż z jednego miejsca, głównie z większych miast do Kolonii dojechać można równymi trasami realizowanymi przez różnych przewoźników. Umożliwia to dokonanie wyboru przewoźnika przez pasażera według indywidualnych wymogów. Przykładowe trasy są następujące: Giżycko – Aachen, Suwałki – Aachen, Kielce – Kolonia, Zamość – Aachen, Sanok – Aachen, Hrubieszów – Aachen, Przemyśl – Bonn, Warszawa – Aachen, Suwałki – Bonn, Gdańsk – Aachen, Elbląg – Aachen, Gdańsk – Kolonia, a także Gdynia – Trier. Podróż do Kolonii, w zależności od miejsca startowego, trwa około 20-24 godziny i kosztuje około 200 - 300 zł, w zależności od przewoźnika. Bilety na trasy z niektórych miast Polski, głównie tych, z których wyjazdy do Kolonii oferuje wielu przewoźników, zostały przez niektóre firmy promocyjnie obniżone.