pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe do Sofii

Bilety Autokarowe z Polski do Jupitera w Bułgarii

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Sofia lub Sofia - Polska. Autobusy do Bułgarii.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Sofii: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Sofia to stolica i zarazem największe miasto w Bułgarii, położone w zachodniej części kraju, u stóp masywu górskiego Witosza. Ponieważ jest ono jednym z najstarszych miast europejskich, które dodatkowo przez ponad 400 lat znajdowało się pod panowaniem Osmanów, znajdziemy tam ciekawe zabytki i miejsca doskonale łączące elementy kultury wschodniej i zachodniej.
Wśród przewoźników posiadających w swoim rozkładzie jazdy autokary z Polski do Sofii znajdziemy tanie linie autokarowe Sindbad oraz Interbus –  liderów na rynku, wśród firm zajmujących się przewozem osób.
Bilety autokarowe do Sofii można kupić za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Voyager. Jest to specjalny system pozwalający na porównywanie cen za bilety, sprawdzanie rozkładów jazdy oraz przewoźników kursujących na danej trasie, czyli np. Polska – Bułgaria – Polska.

Kup: Bilety Autokarowe do Bułgarii

Poszczególne miasta, z których wyjeżdżają autobusy do Sofii to: Warszawa, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, natomiast po drodze zatrzymują się w miejscowościach Banska Bystrica oraz Budapeszt. Ponieważ autobusy do Sofii cieszą się dużą popularnością, nie powinno być problemu z zarezerwowaniem odpowiedniego terminu wyjazdu czy znalezieniem atrakcyjnej ceny za bilety.
Do najciekawszych zabytków Sofii należy prawosławna Cerkiew Bojańska wpisana na listę światowego Dziedzictwa UNESCO, jak również Katedra Aleksandra Newskiego powstała na przełomie XIX i XX w.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Sofii sprawdzały także bilety autokarowe do Warny oraz autobusy do Burgas

 Tanie Przewozy Sofia Polska Bułgaria

Za bilety autokarowe do Bułgarii jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.