Autobus Monachium

Bilety Autokarowe do Monachium. Busy Polska Niemcy

 Kup Bilet Autokarowy do i z Monachium OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Przejazdy na trasach międzynarodowych realizowane mogą być przez różne formy transportu. Najszybsze są oczywiście połączenia lotnicze, jednakże zaliczane są one do drogich form, a ponadto są mało dostępne dla przeciętnego pasażera. Z kolei transport kolejowy jest bardzo wygodny i czasem mniej kosztowny, jednakże na trasach pomiędzy różnymi krajami europejskimi z reguły wymaga korzystania z przesiadek, a także, podobnie jak poprzedni środek transportu, dociera jedynie do ograniczonego terytorium ze względu na usytuowanie torów kolejowych.

Można również podróżować własnym samochodem, co jednak wymaga spełnienia wielu dodatkowych warunków, a poza tym, opłaci się jedynie w przypadku podróżowania pełnego stanu samochodu, a nie w pojedynkę. Najkorzystniejszym zaś sposobem podróżowania są międzynarodowe przewozy autokarowe. W większości eliminują one cechy negatywne, przedstawione w powyższych formach transportowych. Są one bowiem i stosunkowo niedrogie i wygodne, a przede wszystkim ogólnodostępne dla pasażerów różnych regionów w Polsce i za granicą. Dlatego też ta forma podróżowania jest obecnie najczęściej wybierana przez polskich podróżujących. Jednym z miast, do którego można właśnie w ten sposób dojechać, a utrudniony jest bezpośredni transport z wielu polskich miejscowości innym środkiem transportu jest Monachium położone w południowej części Niemiec.

Autokary z Polski do Niemiec Monachium zapewniają następujące firmy transportowe: Nord Gdynia, Almabus, Orbis/Interbus, Eurolines Polska, PKS Warmia oraz Ecolines. Jedna z przykładowych tras prowadzi z Kielc przez: Jędrzejów, Kraków, Katowice, Tychy, Bielsko-Białą, Cieszyn, Regensburg oraz Monachium, a kończy się docelowo w Stuttgarcie. Inna zaś trasa tego samego przewoźnika wiedzie z Zamościa, Przemyśla, bądź Kielc, m.in. przez: Krasnystaw, Lublin, Sieradz, Kalisz, Rzeszów, Wadowice, Racibórz, Kielce, Częstochowę, Opole, Wrocław, Legnicę, Bolesławiec, Bayreuth, Norynbergę, Ingolstadt do Monachium, a kończy się w Ulm.