pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Genua

Bilety Autokarowe z Polski do Genui we Włoszech

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Genua lub Genua - Polska. Autobusy do Włoch.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Genuy: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Genua (wł. Genova) to włoskie miasto-port, znajdujące się w północno-zachodniej części kraju, u podnóża Apeninu Liguryjskiego. Ze względu na atrakcyjne położenie i ciepły klimat, a także na lokalizację w tzw. trójkącie przemysłowym Genua – Mediolan – Turyn, autokary z Polski do Genui cieszą się bardzo dużą popularnością wśród przewoźników kursujących na trasie Polska – Włochy – Polska.

Kup: Bilety Autokarowe do Włoch

Wśród przewoźników oferujących tanie bilety autokarowe do Genui znajdują się m.in. linie autokarowe Roma Bus Plus, Autokar Polska, Eurobus Eurolines we współpracy z Trans Service, autokary Sokół, oraz Intercars Basque. Ich oferty można znaleźć w zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarce Euroticket, która umożliwia porównanie aktualnych cen oraz wskazuje dostępne promocje i zniżki. Gdyby jednak okazało się, że żaden z dostępnych terminów wyjazdu nie jest dla nas odpowiedni, można sprawdzić autokary do Genui, w konkurencyjnej wyszukiwarce Voyager, również znajdującej się na naszej stronie internetowej. Wśród występujących w niej przewoźników autokary do Genui oferuje przewoźnik Sindbad, autokary Almabus, BermudaInterbus oraz Rudnik Tumay.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Genui sprawdzały także bilety autokarowe do Rzymu oraz autobusy do Bolonii

Tak duża konkurencja na tej trasie sprawia, że bilety autokarowe do Genui można kupić w naprawdę korzystnej cenie. Nie ma więc co zwlekać z podróżą, zwłaszcza, że w Genui znajduje się mnóstwo ciekawych zabytków i miejsc wartych zobaczenia jak np. Pałac Doria Tursi, Pałac Bianco, Pałac Rosso oraz dom Krzysztofa Kolumba.

Przewozy Genua Polska Włochy

Za bilety autokarowe do Włoch jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.