Evatrans

 

Evatrans Bilety Autokarowe

Przewozy Autokarowe Liniami Evatrans - Autokary nie kursują.

Sprawdź ceny biletów i kursy innych linii

 Kup Bilet Autokarowy OnLine


Bilety autokarowe na naszej stronie sprzedawane są w systemie EUROTICKET lub VOYAGER. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego połączenia autokarowego w jednym systemie poszukaj biletu w drugim. Warto sprawdzić przewozy rożnych przewoźników na danej trasie, porównać ceny i wybrać najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych.

Autokary Polska Berlin

Autokary Polska Duisburg

Autokary Polska Essen

Auobusy Polska Frankfurt

Autobusy Polska Hannover

Autobusy Polska Monachium

Evatrans to jedna z firm transportowych, świadcząca usługi na europejskim rynku przewozów autokarowych. Jako licencjonowany przewoźnik działa ona na rynku od 1989 roku. W ramach swojej oferty firma ta wyspecjalizowała się głównie w obsłudze połączeń międzynarodowych z Polski do Niemiec i z powrotem. Do realizacji tychże tras przewoźnik dysponuje nowoczesnym taborem autokarowym, zapewniającym bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Z kolei bilety na podróżowanie z przewoźnikiem Evatrans nabywać można bezpośrednio w firmie, bądź u pośredników sprzedaży; bądź nabywać po uprzedniej rezerwacji drogą internetową. Ta druga forma zakupu umożliwia bezproblemowe dalsze zarządzanie rezerwacją pasażera, poprzez zwrot biletu, czy też zmiany w tejże rezerwacji.

Bilety autobusowe Polska Niemcy - Super Oferty!

Zgodnie z ogólnymi warunkami przewozu, pasażer ma możliwość zrezygnować z przejazdu w każdej chwili przed rozpoczęciem podróży. W takim przypadku otrzymuje on zwrot ceny biletu, z pomniejszeniem kosztów manipulacyjnych, wynoszących pomiędzy 5%, a 60%, w zależności od dnia rezygnacji. Oprócz zasadniczej działalności, jaką jest organizacja transportu, Evatrans jest także firmą doświadczoną w organizacji konferencji, wyjazdów szkoleniowych, czy seminariów. Dodatkowo jest także pośrednikiem w sprzedaży biletów lotniczych wielu linii transportu lotniczego, a także pośrednikiem w sprzedaży ubezpieczeń podróżnych.

Regularne połączenia autokarowe firmy Evatrans realizowane są przez następujące miasta polskie: Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Gorzów Wielkopolski, Świnoujście, czy Międzyzdroje. Z kolei kierunki docelowe realizowanych połączeń w Niemczech to: Gottingen, Kassel, Frankfurt, Mannheim, Karlsruhe, czy Stuttgart.