pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Palanga

Bilety Autokarowe z Polski do Palangi Litwa

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Palanga lub Palanga - Polska. Autobusy na Litwę.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Palangi: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Palanga (Połąga) jest litewskim miastem położonym w zachodniej części kraju, nad Morzem Bałtyckim. Jest jeden z największych i najbardziej znanych kurortów, dlatego międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski na Litwę jak również autobusy do Palangi zatrzymują się tutaj bardzo często.

Kup: Bilety Autokarowe na Litwę

Wśród przewoźników posiadających w swoim rozkładzie jazdy autobusy do Palangi (Połągi) znajdują się linie autokarowe Eurobus Eurolines Polska oraz Ecolines. Przykładowe miasta z jakich kursują autokary do Połągi to Wrocław, Warszawa, Ostrów Mazowiecka, Białystok, Augustów, Suwałki, Marijampol, Kowno, Ryga, Poniewiez, Wilno Zarasai, Dźwińsk, Kłajpeda i Palanga. Oczywiście poszczególne przystanki mogą ulec zmianie, w zależności od zainteresowania daną trasą.
Tanie bilety autokarowe z Polski do Palangi można zarezerwować za pomocą znajdującej się na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket, która umożliwia także sprawdzenie aktualnych rozkładów jazdy, dostępnych zniżek, czy choćby maksymalnej wagi bagażu. To zdecydowanie szybszy sposób, aby porównać wszystkie dostępne autokary do Palangi i wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Palangi sprawdzały także bilety autokarowe do Kowna oraz autobusy Wilno

Oprócz plażowania i wodnych atrakcji, miasto posiada również źródła mineralne i złoża borowiny o doskonałych właściwościach leczniczych. Z kolei w neorenesansowym pałacu Tyszkiewiczów znajduje się Muzeum Bursztynu, a otacza je piękny park, po którym warto się przespacerować.

Przewozy Palanga Polska Litwa