Autobusy do MANCHESTERU

Autobusy do Manchesteru. Bilety autokarowe do Manchesteru. Busy Polska Anglia

Kup Bilet Autokarowy do i z Manchesteru OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Manchester to miasto brytyjskie, położone w środkowej części państwa. Dojazd bezpośredni z Polski do tego miasta możliwy jest z wykorzystaniem wielu różnych środków transportu. Najczęściej zaś Polacy wybierają międzynarodowe przewozy autokarowe, co spowodowane jest stosunkowo niskim kosztem przejazdu, jak również ogólną dostępnością przystanków autokarowych na terytorium całej Polski. Ponadto przystanki na tych trasach znajdują się również w wielu większych i mniejszych miastach brytyjskich, bądź czasem także holenderskich, dzięki czemu pasażer może w ten sposób zorganizować sobie podróż łączoną u tego samego przewoźnika, za cenę niższą, aniżeli koszt nabycia biletów na poszczególne podróże pośrednie.

Dodatkowo międzynarodowe przejazdy autokarowe poszczycić się mogą wygodnymi, a wręcz komfortowymi warunkami podróży z wszelkimi udogodnieniami umilającymi podróż i profesjonalną obsługą. Manchester jest miastem często odwiedzanym przez Polaków, a przez to wiele polskich przewoźników autokarowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu do tego miejsca.

Są wśród nich firmy: Pol-Fol, Orbis/Interbus, Eurolines Polska, a także Polonia Transport Polska Anglia. Ta mnogość powoduje, iż wszystkie regiony Polski mają zapewniony bezpośredni transport do Wielkiej Brytanii, a w większych miastach, kilka firm oferuje ten sam kierunek jazdy proponowany w odmiennej postaci. Przykładowa, jedna z tras poprowadzona jest z Elbląga przez: Malbork, Tczew, Gdańsk, Wejherowo, Słupsk, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Dover, Maidstone, Londyn, Luton, Morthampton, Coventry, Birmingham, Stoke on Trent i Manchester, aż do miejsca docelowego w Liverpoolu. Ponadto, inne trasy z Gdańska poprowadzone są praktycznie w ten sam sposób, jak ta pierwsza, z ewentualnym dodatkiem kilku przystanków np. w: Wolverhampton, czy Stockport.