Aalborg

Bilety i Autokary z Polski do Aalborg - Dania

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Aalborg lub Aalborg - Polska. Busy do Danii.

 

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Międzynarodowe przejazdy autokarowe cieszą się niezwykle dużą popularnością wśród polskich podróżnych. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż ceny biletów na transport autokarowy są stosunkowo niedrogie, szczególnie jeśli porównać je z biletami na inne środki transportu. Ponadto przystanki autobusowe w realizowanych trasach są tak ustalane, aby dostęp do tychże tras mięli mieszkańcy wszystkich regionów Polski. Nawet jeśli dany kierunek jazdy nie jest aż tak popularny, jak inne i przewoźnicy i tak starają się, aby jednak dostęp do wszystkich tras międzynarodowych miało jak najwięcej potencjalnych klientów.

Najczęściej firmy transportowe wykorzystują tzw. połączeń antenowe, czyli dowożą wszystkich pasażerów chcących skorzystać z jakiejkolwiek trasy danego przewoźnika do jednego, ustalonego miejsca, gdzie następuje przesiadka do autokarów zmierzających w określonym kierunku docelowym. Jednym z takich właśnie kierunków docelowych tras realizowanych przez polskie firmy transportowe jest miasto Aalborg leżące w północnej części Danii. To położenie sprawia, iż tylko nieliczne trasy zmierzają w tamtym kierunku, ponieważ nie mogą być one kontynuowane do innych miast, czy nawet państw i kończą trasę w mieście Aalborg, bądź w miasteczkach okolicznych.

Bilety Autokarowe do Aalborg

Przewoźnikami, którzy posiadają w swojej ofercie takie trasy są jedynie: Becker Reisen oraz Balic Bus i Agat. Pierwsza z tych firm obsługuje niemalże większe miejscowości w całej Polsce, począwszy od Gdańska, Gdyni, Słupska, Koszalina, Malborka, Szczecina, poprzez: Warszawę, Łódź, Radom, Poznań, aż po Zamość, Lublin, czy Krasnystaw. Z kolei firma Balic Bus oferuje trasę rozpoczynającą się w Łodzi, bądź w Gdańsku, a następnie po zrealizowaniu przystanków analogicznie we: Włocławku, Torunia, Bydgoszczy, Pile, a także w: Gdyni, Słupsku, Koszalinie i Szczecinie, kontynuuje trasę przez Padborg, Ullerslev, Holding, Vejle, Horsens, Arhus i Randers, a kończy się w Aalborg.