Autobus do Eindhoven

Bilety Autokarowe do Eindhoven. Busy do Holandii.

Kup Bilet Autokarowy do i z Eindhoven OnLine - 0 % prowizji


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Eindhoven to duże miasto holenderskie, położone w południowej części kraju, nad rzeką Dommel, w prowincji Barbacja Północna. To miasto holenderskie, wraz z kilkoma okolicznymi miastami tworzy obszar metropolitalny, zwany Brabant Stand. Eindhoven to ważny ośrodek przemysłowy kraju, gdzie główną rolę odgrywa przemysł elektroniczny.

Bilety autokarowe do Holandii

To właśnie w tym mieście utworzona została pierwsza i znana na całym świecie fabryka lampek elektrycznych, która rozwinęła się tworząc olbrzymi współcześnie koncern Philips. Ten i inne zakłady produkcyjne na tym obszarze stanowią jednocześnie idealne miejsce zarobkowe, do którego przybywają liczni emigranci zza granicy. Eindhoven nie może pochwalić się zbyt wieloma zabytkami, które w dużej mierze zostały zastąpione nowoczesnymi budowlami ze szkła i stali. Przyczyniła się do tego bogata historia miasta, która przynosiła wiele niszczących wydarzeń.

Bilety autobusowe Amsterdam Bilety autobusowe Breda Bilety autobusowe Rotterdam Bilety autobusowe Haga

Najpierw najazd wojsk w czasie działań wojennych, po czym miasto szybko zostało odbudowane i rosło w siłę. Następnie zniszczenia wywołane wielkim pożarem, w wyniku którego niemal trzecia część budynków miasta została spalona, a później przejęcie miasta przez Francję, aż ostatecznie po zniszczenia wywołane przez drugą wojnę światową. W wyniku tych wszystkich nieszczęść, miasto nie zostało odbudowane na wzór innych holenderskich miast. Pomimo to do Eindhoven zmierzają liczne rzesz osób. Jedni wybierają to miasto właśnie z pobudek zarobkowych, inni zaś traktują go jako miejsce przesiadkowe w podróżach realizowanych do innych części kraju, bądź na Zachód Europy. W wyniku tego międzynarodowy port lotniczy, usytuowany w mieście jest mocno eksploatowany, zapewniając szybki i wygodny transport po całej Europie. Do Eindhoven dotrzeć można ponadto także transportem drogowym i kolejowym. Także z wielu polskich miast podróżować można bezpośrednio do miasta Eindhoven w Holandii. Ofertę także przedstawiają zarówno linie lotnicze, jak i liczne firmy realizujące międzynarodowe przewozy autokarowe osób.