Tanie Bilety Autokarowe Zagrzeb

Bilety Autokarowe z Polski do Zagrzebia w Chorwacji

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Zagrzeb lub Zagrzeb - Polska. Autobusy do Chorwacji.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Zagrzebia: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Zagrzeb (Zagreb) to stolica i zarazem największe miasto Chorwacji, położone nad brzegami Sawy, u podnóża gór Medvenica. Jest to kulturalne, administracyjne oraz gospodarcze centrum Chorwacji   popularne wśród turystów, dlatego międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Chorwacji oraz autobusy do Zagrzebia cieszą się dużą popularnością.
Przewoźnikiem kursującym po Europie Południowej oraz krajach bałkańskich jest Biuro Podróży Retman z Opola. W ich ofercie możemy znaleźć autokary do Zagrzebia, kursujące z miast: Katowice, Żory, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała oraz Cieszyn.
Bilety autokarowe z Polski do Zagrzebia jak również do innych chorwackich czy nawet europejskich miejscowości można znaleźć za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket. Pozwala ona nie tylko na zakup biletów online, ale również sprawdzenie aktualnych rozkładów jazdy czy dostępnych zniżek dla określonych grup np. emerytów czy dzieci.

Kup: Bilety Autokarowe do Chorwacji

Zagrzeb jest niezwykle ciekawym miastem, powstałym na dwóch wzgórzach: Gradec oraz Kaptol.  Do najciekawszych zabytków jakie tu znajdziemy należy na pewno gotycko-barokowy Kościół pw. Wniebowzięcia NMP oraz Kamienna Brama z XIII w. Co ciekawe, w centrum miasta znajdziemy Jarun – jezioro przy którym można wypocząć lub uprawiać sporty wodne. To oczywiście nie wszystkie atrakcje jakie turysta może spotkać w Zadarze, dlatego najlepiej zarezerwować bilety autokarowe do Zadaru i na własne oczy przekonać się o urokach tego miasta.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Zagrzebia sprawdzały także bilety autokarowe do Gradac oraz autobusy do Splitu

 

Przewozy Zagrzeb Polska Chorwacja

Za bilety autokarowe do Chorwacji jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.