Oslo

Bilety i Autokary z Polski do Oslo

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Oslo lub Norwegia - Polska. Busy Norwegia.

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Tanie bilety autokarowe do Norwegii. Najlepsze ceny. Sprawdź promocje.

Oslo to największe miasto norweskie, leżące w południowej części kraju, a zarazem jej stolica. Dojazd do tego miasta z Polski jest możliwy z wykorzystaniem jako środka transportu albo samolotu, albo pociągu, albo autokaru, albo własnego środka transportu. Wszystkie formy podróżowania mają swoje wady, jak i zalety. Podróż samolotem do niedawna może i była krótka, jednak była bardzo kosztowna. Od momentu wprowadzenia na rynek polski tanich linii lotniczych, ceny te znacznie się obniżyły. Pomimo to i tak przeloty lotnicze są dostępne bezpośrednio jedynie dla małej grupy mieszkańców z uwagi na ograniczoną dostępność portów lotniczych w krajach docelowych. W przypadku zaś skorzystania z tej formy wymagane jest skorzystanie z dodatkowej przesiadki, co znacznie zwiększa koszty, jak i czas podróży.

Z kolei przejazd pociągiem z Polski do Norwegii odbywa się bardzo okrężną drogą i jest również kosztowny. Najkorzystniejszą więc formą podróżowania są międzynarodowe przejazdy autokarowe. Z jednej strony są one stosunkowo niedrogie, a z drugiej strony są dostępne dla wszystkich, bądź znacznej ilości mieszkańców kraju. Poza tym podróżowanie autokarem jest wygodne, a wręcz komfortowe. Z uwagi na to, iż na przejazdy autokarowe do Oslo w Norwegii pasażerowie nie zgłaszają aż tak dużego zapotrzebowania, jak na inne kierunki europejskie, tras zmierzających z polskich miejscowości do Oslo jest niewiele.

Ofertami takimi dysponują tylko dwie polskie firmy transportowe: Almabus i PKS Warmia. Pierwsza z nich oferuje trasę prowadzącą z Rzeszowa, z Warszawy, bądź z Zamościa, z przesiadką w Świnoujściu, skąd promem następuje przetransportowanie do Ystad, a następnie po zatrzymaniu się na przystankach w: Malmo, Helsingborg, Halmstad, Goteborgu, Svinesund i Moss kończy się w Oslo. Czas przejazdu z Warszawy do Oslo wynosi 30 godzin, a bilet w jedną stronę kosztuje około 370 zł.