Autobusy do Rotterdamu

Bilety Autokarowe do Rotterdamu. Busy do Holandii.

Kup Bilet Autokarowy do i z Rotterdamu OnLine - 0 % prowizji


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Bilety na międzynarodowe przejazdy autokarowe cieszą się obecnie wielkim popytem wśród polskich podróżujących. Dzieje się tak z uwagi, iż ta forma transportu jest bardzo popularna dzięki zarówno niskim kosztom przejazdu, jak i dużą dostępnością dla osób zainteresowanych. Również bilety autokarowe są dostępne niemalże w każdym mieści Polski, zarówno w biurach przewoźnika, jak i w firmach pośredniczących w sprzedaży tychże biletów.

Bilety autokarowe do Holandii

Znacznym jednak łatwiejszym i szybszym sposobem zakupu biletu autokarowego jest zakup internetowy. Ceny biletów niewiele różnią się na daną trasę, bowiem firmy transportowe z reguły nie konkurują ceną, a jakością świadczonych usług. Niemalże u wszystkich przewoźników określone grupy pasażerów, np. dzieci, młodzież, bądź emeryci, po spełnieniu określonych warunków, głównie wiekowych, skorzystać mogą z dodatkowych rabatów w wysokości nawet do 50%. Dodatkowo, w celu obniżenia kosztów przejazdów, warto zakupić od razu bilet dwukierunkowy, który jest znacznie tańszy, aniżeli dwa bilety jednokierunkowe.

Bilety autobusowe Amsterdam Bilety autobusowe Breda Bilety autobusowe Eindhoven Bilety autobusowe Haga

 Warto również pamiętać, iż zgodnie z warunkami przejazdu większości firm przewozowych, w ramach jednego biletu pasażer może przewieźć jedną sztukę bagażu podręcznego do 5 kg oraz jedną sztukę bagażu podstawowego, ważącego 20 kg. Za dodatkowe usługi przewozowe firmy pobierają dodatkowe opłaty, pod warunkiem wolnego miejsca w luku bagażowym. Jednym z miast, do którego dojechać można autokarem z Polski jest Rotterdam w Holandii.

Cena biletu na ten przejazd z Warszawy wynosi około 270 zł w jedną stronę i około 400 zł w dwie strony. Przewoźnikami, którzy posiadają w swojej ofercie taki przejazd są następujące firmy: Ecolines, Orbis/Interbus, Globus, Nord Gdynia, oraz PKS Warmia. Z Warszawy do Rotterdamu dojechać można autokarem z firmą Ecolines, przez Utrecht i Amsterdam w czasie około 17 godzin, bądź z firmą Orbis, przez polskie: Łódź, Konin, Poznań, Słubice; a następnie przez holenderskie: Hengelo, Apeldoorn, Amsterdam oraz Utrecht.