Ecolines

Podaj trasę oraz daty aby poznać cenę za bilety autokarowe Ecolines.

Bilety autokarowe Ecolines sprzedawane są w systemie EUROTICKET. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego połączenia autokarowego poszukaj biletu w systemie VOYAGER. Warto sprawdzić przewozy także innych przewoźników, porównać ceny i wybrać najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych.

Ecolines to logotyp, którego prawo wykorzystywania mają obecnie jedynie firmy transportowe wykonujące przewozy międzynarodowe na terenie Litwy, Ukrainy, Rosji, Belgii i Holandii. Od 1997 roku pod logotypem Ecolines działa również spółka Norma-A z Łotwy, założona w 1993 roku przez przedsiębiorców łotewskich ze stu procentowym wkładem kapitału lokalnego. Bilety na przewozy autokarowe Ecolines nabyć można nabyć w wielu przedstawicielstwach firmy, a także agencjach współpracujących, zlokalizowanych głównie na terenie krajów Nadbałtyckich, ale także w innych krajach europejskich. Istnieje także możliwość nabycia biletu drogą internetową.

Bilety Autokarowe Ecolines

Sprawdź Cenę i Rezerwuj Bilet Online

Bilety Euroticket

Kilka przedstawicielstw firmy Eco Lines zajmuje się dodatkowo rozprowadzaniem biletów na promy, na przeloty lotnicze, sprzedają polisy ubezpieczeniowe, a także proponują dodatkowe oferty turystycznego wypoczynku i zajmują się pomocą w uzyskaniu wiz do państw całego świata. To właśnie stałe poszerzanie zakresu świadczonych usług sprawia, że Ecolines zdobywa coraz więcej pasażerów. Aby utrzymać ten stan rzeczy, a nawet ciągle zwiększać ilość klientów, właściciele Ecolines stale inwestują zarówno w posiadany tabor, jak i w pracowników, dokształcając go.

Ecolines w swojej ofercie ma połączenia z ponad 145 miastami europejskimi, leżącymi w następujących krajach: Austria, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Estonia, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Grecja, Włochy, Litwa, Łotwa, Luxemburg, Mołdawia, Holandia, Polska, Rosja, Słowacja, Szwajcaria i Ukraina. Podróżny, który dokonał zakupu biletu na przejazd i chciałby go zwrócić, może to uczynić w agencji, u stewardesy – do momentu odjazdu autobusu, a także za pośrednictwem strony internetowej, bądź telefonu komórkowego – nie później jednak, niż jedną godzinę przed odjazdem autobusu. Za zwrot biletu, u przewoźnika Ecolines pasażer może liczyć na zwrot części ceny biletu.

W przypadku, gdy zwrot nastąpił do 24 godzin przed odjazdem – klient otrzymuje zwrot 80% ceny biletu, z kolei jeśli bilet zostanie zwrócony w ostatniej dobie, aż do momentu odjazdu autobusu, wówczas jego właściciel otrzymuje połowę poniesionych kosztów.