pozyczka

Autobusy do Canterbury

Tanie Bilety Autokarowe z Polski do Canterbury w Anglii

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Canterbury lub Canterbury - Polska. Autobusy Polska Anglia.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Canterbury: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Canterbury to brytyjskie miasto położone w hrabstwie Kent, w południowo-wschodniej części Anglii, w odległości ok. 90 km od Londynu. Dogodne usytuowanie przy autostradzie M2 oraz drodze krajowej A2 sprawia, że przewozy autokarowe z Polski do Canterbury są bardzo chętnie wybierane przez osoby podróżujące na trasie Polska – Anglia – Polska.
Tanie bilety autokarowe do Canterbury można kupić online za pomocą wyszukiwarki Euroticket zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Wśród przewoźników oferujących autobusy do Canterbury znajdziemy m.in. tanie linie autokarowe Eurobus Eurolines oraz współpracujące z nimi busy Biacomex Transport, Eurotrans, Orland, autokary Sokół i Trans Service.  Autokary do Canterbury wyjeżdżają z większości polskich miast, a podróż trwa średnio 36 godzin.
Do ciekawych zabytków, które warto zobaczyć przebywając mieście należą przede wszystkim Katedra, będąca siedzibą arcybiskupa, powstała w VII w. oraz krypta z XI w. Równie interesujące są także ruiny opactwa Świętego Augustyna, najstarszy w Anglii kościół Św. Marcina, a także ruiny zamku z XI w. Wszystkie te zabytki zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO.

Kup: Bilet Autokarowy do Anglii

Jeśli wybierasz się autokarem do Canterbury z Polski możesz zakupić bilet on line na naszej stronie internetowej. Łatwa i prosta w obsłudze wyszukiwarka połączeń autokarowych oraz bezpieczny system rezerwacji i płatności pozwoli ci szybko i sprawnie zarezerwować tani bilet autokarowy. Autobusy do Canterbury jeżdżą z Polski kilka razy w tygodniu.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Canterbury sprawdzały także bilety autokarowe do Londynu oraz autobusy do Leeds

Przykładowe bilety autokarowe do Canterbury:

Bilety autokarowe do Canterbury w Anglii na naszej stronie internetowej to tanie bilety bez prowizji.  Sprawdź rozkłady, wybierz przewoźnika i rezerwuj już dziś. Za tanie bilety autobusowe do Canterbury możesz zapłacić przelewem bankowym lub kartą kredytową.